Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Olyan létezik, hogy valaki...

Olyan létezik, hogy valaki munkaközvetítő által kimegy külföldre, és már rögtön a megérkezéskor beállítják dolgozni?

Figyelt kérdés

Tehát, hogy éppcsak elfoglalta a szállást -vagy még talán azt sem-, és rögtön viszik melóba, nem törődve azzal, hogy esetleg ki akarná pihenni az út fáradalmait?

Facebookon egy hollandiai magyar csoportban olvastam ilyet, nekem kamunak tűnik. Vagy tényleg van ilyen?



2021. okt. 13. 13:08
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
10: Nem egészen értem, mire gondolsz. Mikor utána? És milyen úton?
2021. okt. 16. 19:48
 12/14 anonim ***** válasza:

Amúgy autóval ez tényleg húzós lehet, bár függ attól hogy milyen munkáról van szó.

Nem opció fapadossal repülni? Úgy jóval gyorsabb lenne az út.

2021. okt. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem magamról beszélek. Hanem olvasott esetekről, meg általánosságban. Én már 13 éve kint élek, de nem közvetítővel jöttem ki, hanem magánszemélyként szerencsét próbálni.
2021. okt. 18. 15:09
 14/14 anonim ***** válasza:
14%

A szerződésen múlik. Ha aznaptól szól, mikor megérkezel, akkor mész dolgozni.

Nem szociális szolgáltatás, hanem kőkemény munka.

Ha ki is fizetnek, nem vernek át, akkor szerencséd van.

Korunk külföldre eladott rabszolgája vagy. Ezt tudatosítsd magadban.

A rezsid meg el fogja vinni a keresetedet, akkor azon se csodálkozz. Nyugaton már 3-4 szerese a tavaly januárihoz képest.

Én még mindig a felét fizetem, mint 2009-ben, viszont egyenletesen és folyamatosan fűtök.

2022. jan. 18. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!