Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit szeretek jobban az otthoni...

Mit szeretek jobban az otthoni munkavégzésben az irodaihoz viszonyítva?

Figyelt kérdés

2021. okt. 13. 14:13
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy fejtem ki. Van egy rakat cikk erről a neten, keresgélj!
2021. okt. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
68%

#31

Rákerestem, hogy "miért egészségesebb a munkahelyen nézni a monitort mint otthon nézni a monitort", de egyetlen igazán releváns találatot sem találtam. Segíts már, legalább egyetlen tanulmánnyal, kérlek!

2021. okt. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:
26%
Arra is keress rá, hogy "az otthoni munka hátrányai" aztán olvasgass, van egy rakat cikk. Köszönöm minden jót!
2021. okt. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
Ezért kicsit segítek: [link]
2021. okt. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
68%

#33

Én nem általános hátrányokra lennék kíváncsi ugyanis számomra olyan nincs. Engem az érdekelne, hogy miért megy tönkre jobban a szemem ha otthon dolgozok számítógépen, mintha az irodában dolgoznék számítógépen. Te ugyanis ezt állítottad, de bizonyítani egyáltalán nem tudod...

2021. okt. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:
0%
Megint egész nap a gép előtt ülsz. Erről szól az egész. Jó, ha te ezt előnyösnek érzed és neked ilyen a tökéletes munka, de szerencsére én nem ilyen vagyok. Sokkal jobb olyan munkát végezni aminek van is értelme.
2021. okt. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
0%

"miért megy tönkre jobban a szemem ha otthon dolgozok számítógépen, mintha az irodában dolgoznék számítógépen"


Mondjuk azért, mert irodában van egy kötött munkaidő míg otthon akár éjszakába nyúlóan is dolgoznak az emberek. A cikkből kiolvashattad volna.

2021. okt. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
64%

#36

Miért ne lenne értelme? :D Azt se tudod, mi a munkám. Egy múzeumban dolgozok, szerintem annak például van értelme. Szüleim is számítógép előtt dolgoznak, logisztika területen, szerintem pl. van értelme annak hogy az árukat lehet szállítani. Gondolom azért szoktál örülni, mikor van áru a boltban, gyógyszer a patikában, benzin a kúton, stb. Ezeket mint számítógép elől koordinálják. :)

De ott tartunk, hogy az egyik válaszoló megjegyezte, hogy kételkedik a "több" monitorhasználatban, erre elkezdtél kötözködni hogy kék fény.

Továbbra is az a kérdés, hogy miért ártalmasabb a kék fény otthoni munkavégzés közben.

2021. okt. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:
77%

37


Az magára vessen, nekem pl otthon is esik ki a munka a kezemből, éppúgy, mint bent.



Viszont a hobbijaim is monitor elé kötnek, amit igenis nem tartok rosszabbnak, mint tévé előtt ülni vagy nyomtatott cuccot olvasni ki tudja, milyen minőségű fénynél.

2021. okt. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:
64%

#37

Az, hogy AKÁR dolgozHATSZ többet, nyilván nem azt jelenti, hogy muszáj is. Az irodában is lehetséges túlórázni, akár éjszakába nyúlóan.

2021. okt. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!