Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit szeretek jobban az otthoni...

Mit szeretek jobban az otthoni munkavégzésben az irodaihoz viszonyítva?

Figyelt kérdés

2021. okt. 13. 14:13
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
34%
Általánosság mond valamit? Ha te olyan szupermen vagy, hogy nem tapasztalod egyik hatást sem (kötve hiszem), akkor gratulálok. Csak most már foglalkozz más napi teendőddel, mint velem!
2021. okt. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 anonim ***** válasza:
64%

#51

Az általánosság nem azt jelenti, hogy MINDENKIRE érvényes, kivétel nélkül. ;)

2021. okt. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:
34%
Még egyszer mondom: Valamelyik hatás érvényesül mindenkire, rád is. Te sem vagy kivétel még akkor sem, ha itt egy névtelen oldalon próbálod bemesélni. És mint írtam foglalkozz mással! Nehogy elcsússz a munkával.
2021. okt. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 anonim ***** válasza:
64%

#53

Szabadnapon nehezen csúsznék el a munkával. :)


"Te sem vagy kivétel" - miért ne lehetnék? Most amúgy akkor mégiscsak érvényes mindenkire? :D

2021. okt. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:
34%
Gyogyós vagy?
2021. okt. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
77%
A szemész főorvosnak üzenem hogy a munkahelyen lévő neonlámpa 50 Hz frekvencián vibráló, természetellenes hideg fehér színe sokkal gyorsabban tönkreteszi az ember szemét, mint egy modern, mindenféle kékfény csökkentő védelemmel ellátott, 144 Hz-en működő monitor, amit egy kellemes, ablakkal ellátott szobában használsz.
2021. okt. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:
84%

Számomra csak előnye van.

Gyakornok vagyok egy nagy multiban, mostanában fogunk visszaszolni az irodába,előre kivagyok ha rá gondolok, 2020 március óta home office van.

Előnyök:

-Csend van,nem pofázik mindenki körülöttem

-nem kell muszájból jópofizni a kollégákkal ebédnél

-mínisz 2 óra napi villamosozás a mindendéle igénytelen ember között

-van időm edzeni akár naponta

-néha ebédszünetben tudok foflalkozni az egyetemi dolgokkal is

-több időm és kedvem van találkozni a barátaimmal pl a megspórolt utazási idő miatt (nem,nem a kollégáim a barátaim, vannak munkahelyen kívül baráti köreim)

-és még biztos van amit kihagytam

Hátrány: NINCS

23L

2021. okt. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:
64%

#57

Majd te is megkapod, hogy elmagányosodsz és megvakulsz tőle. :DD

2021. okt. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonim ***** válasza:
90%

Mióta home officeban dolgozom, ezerszer jobb a szociális életem. Végre van időm a haverokkal találkozni, nem az ostoba kollégáim fejét kell bámulni nap mint nap.

A barátait megválaszthatja az ember, a főnökeit nem... Miért szánna akár csak egy percet is az ember olyanok lelki bajának a hallgatására, akivel csak kényszerből találkozik (mert ugye ha nem dolgozol éhen halsz)?

2021. okt. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:
Kamu
2021. okt. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!