Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit szeretek jobban az otthoni...

Mit szeretek jobban az otthoni munkavégzésben az irodaihoz viszonyítva?

Figyelt kérdés

2021. okt. 13. 14:13
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
45%

"Továbbra is az a kérdés, hogy miért ártalmasabb a kék fény otthoni munkavégzés közben."


Nem baj, hogy már leírtam egyszer?

2021. okt. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim ***** válasza:
68%

#41

Nem írtad le, csak azt hogy otthon lehet túlórázni. AZ irodában is lehet.

Tehát?

2021. okt. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 anonim ***** válasza:
0%

"Az, hogy AKÁR dolgozHATSZ többet, nyilván nem azt jelenti, hogy muszáj is"


Ugye az megvan, hogy otthoni munkavégzésnél több a szünet ami annak a kockázatát rejti magában, hogy nem végzel a munkával időben? Márpedig a határidős munkákat be kell fejezni határidőre és akkor jön a túlóra éjjel. De neked hiába magyarázom, mert valószínűleg vagy nem vagy képes felfogni a 8 bites agyaddal vagy csak troll vagy.

2021. okt. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim ***** válasza:
77%

43


Miért is több a szünet?

2021. okt. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:
51%
Direkt játszod a hülyét igaz?
2021. okt. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:
64%

#34


1. Izoláció, társadalmi kapcsolatok leépülése

Vannak barátaim, családom, párom, és a munkatársaimmal se tilos kommunikálni attól még, hogy nem vagyunk bent az irodában. Technikailag több időm van a páromra és a barátaimra, ha nem későn érek haza melóból, úgyhogy nekem speciel segít a kapcsolataimon.


2. Jogi és munkaügyi bizonytalanság

Ezen a ponton nem értem a linkelt cikket. "A távmunka kifejezés nem szerepel sem a munka törvénykönyvében"??? Hogy a fenébe ne szerepelne? Egy egész fejezet szól róla: Mt. 87. A távmunkavégzés [link]


3. Karrier kilátások csökkenése

Nem beszélünk kevesebbet a munkatársakkal távmunka alatt sem. Mivel a covid alatt a szakmai rendezvények is online voltak megrendezve, több ilyenen tudtam részt venni, ami előnyös.


4. Juttatások csökkenése

Nálunk ilyen nincs, nyilván ha nem utazok akkor nem kapok utazási térítést, de ennyi.


5. Veszélyeztetett személyi biztonság

Ezt őszintén szólva nem is értem. Miért ne lennék biztonságban az otthonomban?


6. Bizalom hiánya

Ilyesmi nem merült fel, továbbra is szoros csapatmunka van, látjuk egymást, határidőre mennek a feladatok.


7. "Munka-alkoholizmus"

Csak az túlórázik, aki amúgy is szokott. Nem kapunk plusz feladatot.


8. A magán és a munka szféra elválasztásának nehézségei

Nem okoz nehézséget.


9. Környezet értetlensége

Kit érdekel? :D Bezárom az ajtót, és "nem vagyok otthon" üzemmódban dolgozok.


10. Szélhámos távmunka ajánlatok

Nem érintett.



#43

Miért lenne több a szünet? Ugyanúgy 20 perc ebédszünetünk van, ugyanúgy határidőre dolgozunk.

2021. okt. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:
34%
Jó neked egyénileg nem érintett. a cikk általánosságokról ír. A legtöbb otthon dolgozót pedig érinti ezen problémák valamelyike. Majd biztos valaki ír rólatok személyre szabottan cikket...
2021. okt. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 anonim ***** válasza:
64%

#47

Nyilván. Mi mind saját tapasztalatot írtunk, te kezdtél erősködni, hogy márpedig csomó hátránya van ami mindenkire érvényes. :D

2021. okt. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 anonim ***** válasza:
34%
Nem mondtam, hogy mindenkire érvényes okostojás. Azt írtam, hogy általánosságban igazak.
2021. okt. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 anonim ***** válasza:
64%

#49

"És ne mondja senki, hogy nem tapasztalja, mert ezeket a hatásokat mindenki tapasztalja aki otthonról dolgozik."

?

2021. okt. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!