Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Rugtak már ki mert túl jól...

Rugtak már ki mert túl jól dolgoztál?

Figyelt kérdés
Mi volt az indokuk?
2021. okt. 14. 09:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

tegnap 22:22


Ez inkább mesemondó volt nem burkoló

2021. okt. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
91%
11, én dolgozok az öreggel, én látom, hogy mit csinál, és nagyon jól dolgozik, nem pedig gànyol. 45 éve a szakmában van, hidd el, nem ő fogja elcseszni a fürdőszobàdat, mert mindent tud a szakmáról. Még szakmunkásban is volt oktató, leendő burkolókat tanított.
2021. okt. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

A burkolásról nem kell sok mindent tudni. Gyakorlat kell hozzá (gyakorlat teszi a mestert). És igényesség az embernek a saját munkájára. Nem egy nagy tudomány. Azért írom ezt mert saját magunknak mi burkoltunk három házat is komplett fűrdőszobák, konyhák, folyosók, járólapozás csempészés, hideg burkolás, plusz a szobák meleg burkolása. Na az nem lett hibátlan (mármint a meleg burkolás) de a hideg burkolás amit le rajtunk el ájultak tőle mikor mondtuk hogy mi csináltuk a sogorommal plusz apámmal. Lehet hogy nem volt olyan gyors mint egy szaki, de nem egy mérnöki tudomány, vagy nem olyan bonyolult mint az agysebészet.

11-es voltam

Neked meg ment a mínusz.

A kollégád igenis hazudik, vagy te hazudsz. Azért nem küldik el HÁROMSZOR IS!!! Mert jól dolgozik. Ezt maximum neked tudja be mesélni

2021. okt. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
43%

Jó, akkor rakjàl majd nagyméretű két méteres műgyanta lapot is, meg rakjál fémlapokat is, aztán nyugodtan robbantsd magadra az épületet, mert ha hülye vagy, akkor elég könnyen mehet az is. Imádom mikor valaki olyanról pofàzik, amihez semmi köze, meg fingja nincs az egész szakmàról. Én tudom miről beszélek, én ezt tanultam két évig, nem a kóklerképzőbe jártam, meg nem YouTuberól "tanultam meg" mint te. Megnézném azt a "burkolàst", amit te a "mesteri" kezeddel végeztél, gondolom elokàdnàm magamat a szar munkàdtól. Na de menjél, és verjed magadat arra, mert életedben megcsináltàl három helyiséget, igazi mester vagy gondolom.

A mínusz neked is ment, mehetsz sírni, én nem fogok ezen, az biztos, max jót röhögök rajtad.

2021. okt. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!