Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A helyemben melyik munkahelyet...

A helyemben melyik munkahelyet választanàtok?

Figyelt kérdés

Egyik hely: Csoportvezető lennék, és megvàltozott munkaképességű embereket kísérnék busszal, ellenőrizném a munkájukat, 6-8 órát kéne dolgozni velük minden nap. Nagy részük elég nagyszàjú roma (a főnök mondta ezt interjún). Itthon lennék, otthonomtól 25 km-re kéne mindennap bejárni, az adott helyen találkoznék velük, ott szállnànk fel a buszra, majd az adott helyre műszak végén letenne a busz, és haza utaznék, a saját ágyamban aludnék.

Havi 15 napot dolgoznék, alkalmi bejelentéssel, a fizetés egy napra 8000 Ft nettó lenne.

Másik hely: A munka 250 km-rel arrébb lenne, a szakmámban dolgoznék (építőipari szakmám van), munkás szállón élnék, heti egyszer tudnék hazajönni hétvégén. Az is alkalmi bejelentés lenne(havi 15 nap), és a fizetés TISZTÁN olyan 350 ezer forint környékén lenne havonta, szóval ez már úgy lenne ennyi, hogy nettó, le van belőle vonva a szállás és az étkezésem is, ez az összeg idővel emelkedne, és 1-2 hónap után teljes munkaidőbe is átvenne a cég. Napi nyolc óra munka az is, elvileg józan életű, normális emberekkel kéne együtt dolgozni.

Melyiket vàlasztanàtok? Mindkét helyen hétfőn kéne kezdenem.

Nem várom el, hogy helyettem döntsetek, de érdekelne, hogy ti hogy látjátok a helyzetet külsős szemmel.


2021. okt. 14. 21:57
 1/7 A kérdező kommentje:
Ami még fontos: Fiatal vagyok, és ha messze dolgoznék sem vàrna haza senki. Dolgoztam már távol az otthonomtól egy párszor, laktam már munkás szàllókon, tudom milyen.
2021. okt. 14. 21:58
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
A másodikat, mert az elsőnél nincs is olyan opció, hogy rendes főállásba vegyenek fel, ha az éves keret kimerül (vagy csak nem írtad). A dolgozni lusta cigányokat is kerülném, többségük eljátssza a hattyú halálát, hogy leminősítsék.
2021. okt. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A második, mert az első éhenhalni is kevés.
2021. okt. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a második. Ítod, jogy egyedül élsz, vagyis igazából semmi akadálya annak, hogy költözz, akár véglegesen is.
2021. okt. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Egyértelműen a 2.
2021. okt. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Második, első munkával csak konzerválod a jelenlegi élethelyzeted.
2021. okt. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Alkalminál se táppénz se semmi, az csak átmeneti megoldás legyen.
2021. okt. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!