Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Olyan megeshet, hogy valaki...

Olyan megeshet, hogy valaki próbálja bepedálozni magát a főnöknél, de a dolog végül visszafele sül el?

Figyelt kérdés
Tehát próbál nyalni, ahogy csak lehet, spicliskedik a többi dolgozóról, valamint érezteti, hogy bármiben áll a főnök rendelkezésére. Összességében lejön, hogy különbnek tartja magát a többieknél, és arra hajt, hogy meg legyen különböztetve. A tipikus pedálozási módszerek. A főnökök jó része ugyebár kap az alkalmon, mert jól jön, ha van egy kis kedvencük, aki többek között mindent megfigyel nekik. De arra mennyi esély van, hogy a főnök gerinctelen, erkölcstelen dolognak tartja azt, amivel az alkalmazottja próbálkozik, és emiatt unszimpatikussá válik a szemében, őt fogja a legkevésbé bírni a dolgozók közül, esetleg el is bocsátja, amiért megkísérelte kivételeztetni magát? Ilyen típusú erkölcsös főnökök mennyire léteznek? Esetleg ti láttatok már ilyet?

2021. okt. 22. 07:37
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

"Pedig én kétszer is dolgoztam már olyan helyen, ahol ha konfliktusom támadt a főnök kedvenceivel, automatikusan mindig nekik hitt."


Igen,hát ez a baj egyes főnökökkel


17-es

2021. okt. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
90%
13-as vagyok, nem női divatcég. Élelmiszeripari laborban dolgozunk
2021. okt. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
90%

Nekem van olyan főnököm akinek nem jön be. Sőt utálja. Ha körbenyalják a seggét inkább lefőzi a kávéját, mert nem kell neki már az illetőtöl. Sőt volt olyan, hogy egy ilyen embert félbeszakítva közölte vele, hogy nem hajlandó ilyen problémákkal foglalkozni. Amíg a cég profitot termel nem érdekli.


Vele egy-két poén is belefér. Odajön beszélgetni néha hétköznapi témáról. Keményen megkövetel mindent, olykor nem a megfelelő stílusban, viszont magánemberként meglepő módon ritka értelmes, és nincs elszállva magától.

2021. okt. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
23: A normális főnök valahol itt kezdődik. Mert láttam én már olyat, akinél ha csak egy kis poénos megjegyzést elejtettél, emelt hangon emlékeztetett, hogy ő a főnök te pedig az alkalmazott, úgyhogy jó lenne, ha vele nem viccelődnél, mert bármikor elbocsáthat, akár azonnal, rendkívülivel is. Az ilyen tényleg csak azért megy főnöknek, hogy hatalmat fitogtathasson, a kisebbrendűségi komplexusát kompenzálandó.
2021. okt. 22. 15:02
 25/26 anonim ***** válasza:
47%
Pl én. Női főnök vagyok férfias szakmában, de én szó szerint gyűlölöm a nyalizást, a hideg ráz ki tőle, én maximálisan a tudásommal és a munkámmal jutottam ide ahova, mert épp ellenkezőleg én még akár a cégvezetővel is voltam bunkó, ha valami nem tetszett, inkább rúgjanak ki de nem fogok nyalni. Nekem ilyen karcos a stílusom. Ebből kifolyólag a nekem nyalizóktól is hánynék, valahogy ez ellen be vagyok oltva😂
2021. okt. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nem szép dolog, de elvileg a célzóképesség a kor előre haladtával egyre javul. Vagy legalábbis nem az ellenkező irányba indulsz el a pedálokkal.
2021. nov. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!