Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik munkát tartod a leginká...

Melyik munkát tartod a leginkább rabszolgamunkának a felsoroltak közül?

Figyelt kérdés
Miért?

2021. okt. 29. 18:43
A kérdező szavazást indított:
Operátor.
Konyhai kisegítő.
Takarítónő.
Ápoló.
Postás.
Óvodapedagógus.
Tanító.
Rendőr.
Tűzoltó.
Call centeres munkatárs.
53 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
A rendőr és a tűzoltó kivételével mindet.
2021. okt. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
93%

Konyhai kisegítő szerintem a főnök miatt gáz..általában van valaki aki szó szerint csicskásztatni próbál.

Meg a szobalány (mint takaritói kategória). Én voltam szobalány és számomra megalázó volt a megszálló vendégek hozzáállása. Tisztelet a kivételnek.

De sok férfi úgy gondolja a szobalánynak lehet undorítóajánlatokat tenni hisz kevés fizetés mellet már biztos nincsenek erkölcsei és be akar állni örömlánynak...

2021. okt. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a szobalánykodást kifejezetten élveztem! Senki nem basztatott, egész nap csend volt, nem szövegelt nekem senki marhaságokat, nem kellett monitor előtt görnyednem, csak előnye volt szerintem. Mondjuk nálunk kulturált vendégek voltak.

Nekem a call center a leginkább lélekölő.

2021. okt. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Én is pont azért takarítok, mert nem bsztat senki.
2021. okt. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A konyhai kisegítőt jelöltem be, de igazából a mosogatót tartom. Ott még a bőröd is szennyeződhet az ide-oda ugrálás mellett a mosogatószertől.
2021. okt. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: Ugyanakkor helye válogatja. Valahol egész jól elvoltam a mosogatással, nem volt különösebben stresszes. Csak sajna ott a fizu is elég alacsony volt. Ha egy mosogatóállás hirdetésében azt látni, hogy jól megfizetik és teljesidős, akkor az nagy valószínűséggel nem sétagaloppos munka lesz.
2021. okt. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
92%

Második vagyok.

Tényleg helye válogatja. Szobalányként engem állandóan cseszegetett a house keeping, a hátam mögé lopódzott és sürgetett hogy gyorsabban dolgozzak , mindenbe bele kötött. Nagyon sok volt a munka , a szobalány meg kevés..így érthető is.

Viszont mosogatóként meg volt olyan hogy nagyon kényelmes állásom volt mert kevesen étkeztek a hotelben így kevés dolog volt amit kényelmesen elmosogatgattam nem kellet sietni.

2021. okt. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A call centeres munkatárs és a konyhai kisegítő között vaciláltam, de talán a konyhai kisegítőre jobban illik a rabszolgamunka.

Mindkettőhöz volt "szerencsém". Call center annyival volt jobb, hogy teljesen normálisan kezeltek, nem dirigáltak, megmondták mit kell csinalni és utána ment egyedül. Annyi hogy k*va unalmas hogy olvadt le az agyam közben. De főnökék rendesek voltak, tisztességesek stb. Persze ez személyes tapasztalat nem mindenhol lehet így.

Konyhai kisegítő azért volt rosszabb, mert ott miközben csinaltad amit mondtak, random neked dobtak plusz egy dolgot, hogy na meg majd ezt is csináld meg, meg majd ezt is, szóval mikor egyszerre egy dologgal voltál elfoglalva jött meg vki aki dirigált a füledbe, vagy épp lecseszett, siettetett, kiritzált, ha másért nem azért mert nem tartasz rendet magad körül (amit csak azért nem tartottál mert még nem jutottál a feladat végére, amit épp csináltál). Nem is vállaltam el.

2021. okt. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az operátor, egész nap állsz egy helyben, 12 órában, és folyamatosan ugyanazt a két mozdulatot ismétled, amiket még egy csimpánz is meg tudna csinálni.

Konhyai kisegítőként még nyári gyakorlaton dolgoztam, nem szerettem, de nem tartanám rabszolgamunkának egyáltalán.

Szobalány külföldön voltam, önkéntesként szállásért egy hostelben, és azt se gondolnám rabszolgamunkának, nem basztatott senki, csak fárasztó volt.

2021. okt. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Robotmunka.operator
2022. jan. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!