Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek, ha nem a számomra...

Mit tegyek, ha nem a számomra megfelelő munkahelyet választottam?

Figyelt kérdés
Elsőre jónak tűnt, mikor még kerestem, de már beléptettek és látom, hogy nem innen fogok nyugdíjba menni...
2021. nov. 5. 18:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Keresel másikat
2021. nov. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
most még egyelőre maradjál szerintem, ha van egy biztos, fix helyed; és akkor majd később, ha már nagyon a bögyödben van, és találtál helyette másikat, akkor váltsál. szabadnapokat is lehet úgy kéne majd kivenni a mostaninál, hogy tudjál közbe állásinterjúra menni, de lehet, hogyha csak elkéredzkedsz, hogy el kell intézni valami hivatali ügyet, v postait, v akármit, v át kell venni egy csomagot-na ez mondjuk már lehet, hogy túl nagy lódítás, de szal lehet, hogy akkor elengednek. de mondjuk ha tényleg át kéne venned egy csomagot; akkor jó, ha elengednek, de szal inkább úgy h valamit el kell intézned valami hivatali feladatot, dolgot, v banki ügyintézést; és akko mehetsz, de mondjuk én nem tudom; de inkább most még szóval örülj, hogy fölvettek; és örülj, hogy van bevételed szerintem, aztán majd meglátod később
2021. nov. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
*szerintem most örülj, hogy elcsitultak körülötted a hullámok azzal, hogy lett melód; és akkor tudsz belőle költeni, akár kicsit félretenni; aztán tehát maj tényleg később meglátod --2.vok megin.
2021. nov. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Van három hónap próbaidőd gondolom, maradj picit, nézd meg közelebbről milyen, ha továbbra sem tetszik, akkor keress mást.
2021. nov. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Voltatok már hasonló helyzetben?

Amúgy az a fura, hogy régebben még tetszett volna is, csak megváltoztam azóta

2021. nov. 5. 19:35
 6/13 anonim ***** válasza:
Figyelj én már közel két éve dolgozok egy olyan munkahelyen, ahol utálok lenni. Tapasztalatom alapján megszeretni nem lehet, megszokni igen. Megszökni meg nehezen :D
2021. nov. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De még az ott dolgozók is azt mondják, hogy f** meg az üzemorvos is le akart róla beszélni
2021. nov. 5. 22:25
 8/13 anonim ***** válasza:

Hagyd ott

Nem kötelező ott lenned

2021. nov. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De nincs más
2021. nov. 6. 05:57
 10/13 anonim ***** válasza:

Voltam ilyen helyzetben. Próbaidő alatt bármikor tovább állhatsz. Közben keresgélj folyamatosan mellette.


Viszont adj magadnak egy kis időt. Lehet megszokod vagy nem is olyan borzalmas. Ha meg mégis, ott maradsz amíg még elviseled és a tudattal hogy rövid távú dolog ez.

2021. nov. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!