Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha éjszakás vagyok, hogy...

Ha éjszakás vagyok, hogy beszéljek meg időpontot interjúra?

Figyelt kérdés
2021. nov. 8. 10:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
41%
Sehogy,ha ezt sem tudod megoldani jobban jársz.ha maradsz ahol elfogadnak a magad egyszerüségében.
2021. nov. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
10, nem ismertem ezt a szót, valami tájszó lehet, azt hittem hajszol becézése
2021. nov. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
Hajcsizni=aludni.
2021. nov. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
42%
Nem én vagyok annyira töketlen, h nem tudok felkelni egy interjúra Maki!
2021. nov. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
50%
Kérdező, csinálj valamit magaddal, lécci. Nem kötekedésből mondom.Senki nem írt semmi rosszat, ennyire felkapni így a vizet, nem normális.
2021. nov. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
39%

Úristen, és nálad a műszak előtt azt jelenti, hogy este kilenc? Mondd te tényleg ilyen idióta vagy, vagy valami közben fogja a kezedet?

Műszak előtt nálam azt jelenti, hogy emberi időpontban menjen a kérdező műszak előtt interjúra, mondjuk délután 4-kor. Akkor van egy két órás interjú, hazamegy, és még tud pihenni is kicsit éjszakás műszak előtt. Tudom, most az lesz, hogy "Mégis hol két órás az interjú???". Képzeld el, én mikor csoportvezetőnek jelentkeztem volt két órás, és fel is vettek!

2021. nov. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Valaki*
2021. nov. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
17%
19-es. Azt írtad közvetlen műszak előtt. Amit te írsz most, az már rég nem az. Nem vagyok hülye, Te írsz butaságot! Gratulálok a két órás interjúhoz amúgy! Valószínűleg azért tartott eddig, mert nemhogy angolul vagy németül, de magyarul se tudtál megszólalni.
2021. nov. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem tudtam megszólalni, azért vettek fel. 😂😂😂 Egyébként meg olyan jól eldumàltunk a főnökkel mindenről, hogy két óra elszaladt, gondolom veled ilyen még nem volt, de hat nyolc általánossal nem is lesz, nyugi! 😂
2021. nov. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Látom azzal továbbra sem tudtál mit kezdeni amit írtam. Amúgy közgazdász a végzettségem. De nem szerettem, így másba fogtam. Nekem nem kellett ilyenekre járnom. Lévén engem kerestek, nem én őket. Szép estét Makesz!
2021. nov. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!