Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lépnél a helyemben?

Mit lépnél a helyemben?

Figyelt kérdés

4 éve vagyok a munkahelyemen, 3 évig csináltam a csoportvezetéssel járó minden feladatot és viseltem a felelősséget úgy, hogy nem volt kimondva, hogy csoport vagyunk. A főnökeim mindig biztattak, bátorítottak, a többi vezetővel együtt kezeltek. Szervezetfejlesztés címszó alatt most kimondták, hogy csoport vagyunk és a kollégámat jelölték ki a csoport vezetésére. Erről engem előzetesen nem értesítettek.

Papíron az én helyzetem semmit sem változott és szeretem ezt a munkát, de nem tudom, hogy szabad-e hagyni, hogy "bármit megtegyenek velem".

Nem akarok én lenni a balek, de jó munka, szeretem a többieket, nem szívesen váltanék.


Az kollégám, akit most a vezetőmnek neveztek ki, eléggé visszaél ezzel, tipikusan megrészegíti a csöppnyi hatalma.


Hasonló helyzetben volt már valaki? Mit kellene tenni?


2021. nov. 9. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy ha szereted a munkád és élvezed amit csinálsz, akkor elég nehéz váltani. Mindenesetre gusztustalan húzás volt a kolléga "előléptetése". Én a helyedben nézelődnék más ilyen jellegű munkakörben, ahova kifejezetten csoportvezetőként jelentkeznék, hiszen van benne tapasztalatod.


Sajnos vagy elfogadod vagy váltasz. Csak hosszútávon nehéz, pláne ha az új főnököd ilyen idióta és pláne úgy, hogy a te munkaköröd kapta meg. Ez elég nagy hátbaszúrás volt.

2021. nov. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha van váltási lehetőséged, akkor kérj időpontot a főnökhöz és beszéld meg vele.
2021. nov. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell beszélni a főnökkel. Ne légy veréb ott ahol korábban sas voltál.
2021. nov. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem változott a fizetésed örülj neki. Van egy munkád amit szeretsz és lazán foghatod fel. Nem rajtad csattan az ostor ha valami nem úgy lesz mint kellett volna nincs felesleges stressz felelőség.
2021. nov. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!