Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen jellegű boltban legjobb...

Milyen jellegű boltban legjobb dolgozni?

Figyelt kérdés

Pl: hipermarket (Tesco, Auchan), kisebb bolt (pl. CBA) drogéria, kisbolt, ruhabolt, stb.

Nő vagyok, nincs ilyen jellegű tapasztalatom vagy végzettségem, csak érettségim. Budapesten élek, nem vagyok diák.

Nyilván boltja válogatja, hogy hol milyen, de akinek van tapasztalata, lehet, hogy tud valamit erről. Hogy milyen a miliője ezeknek a helyeknek, melyikben mekkora a stressz, hajtás, meg mennyire fair-ek az emberrel...?

Köszi:)



2021. nov. 16. 13:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
92%
10, nyugodtan leírhatod, hogy Rossman, itt nem cenzúrázzák ez a gyakori, nem a social media, hogy ne merd kiírni a nevét. :D
2021. nov. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
11 Tudom, de nem akartam.Aki tudja, tudja.:D
2021. nov. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
80%
Ja értem. :D Nem kötekedésnek szántam bocs, csak meglepődtem, mert ilyet még nem láttam.
2021. nov. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
73%
13 Semmi gond, bocsi, ha furcsa volt.
2021. nov. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Az komoly, nem gondoltam volna, hogy a drogériákban ilyen dolgok mennek... :O Én például eddig szinte csak kedves eladókkal találkoztam ilyen helyeken, ki nem nézném belőlük...
2021. nov. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
#7 az velük a probléma hogy itt isznak a bolt előtt, vállalhatatlan állapotban járkálnak vissza a boltba naponta többször, hangoskodnak, normális vásárlók nem mernek tőlük bejönni. Munkások köszönni kérni max nagy ritkán tudnak, állandóan bűzlenek, akár munkából jön be a boltba, akar frissen fürdött, teljesen mindegy.
2021. nov. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
15 Az egy dolog, hogy valaki kedvesnek néz ki, elég csalóka a külső.Páromnak egy kollégája mesélte egyszer, hogy egy jól szituált, normálisnak tűnő, 30 körüli anyuka lopott a drogériában körömlakkokat úgy, hogy a 2 év körüli kisgyereke kesztyűjébe dugta a lopott cuccokat.Persze úgy nézett ki, mint aki kettőig sem tud számolni, olyan kis szende volt.
2021. nov. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagyobb boltban nagyobb a valószínűsége hogy többet kell pörögni mert sokan vannak de kisboltban is simán lehet hogy spórolnak az embereken és alig vagytok még ha kevesebb emberre is.

Viszont nagyobb cégnél bejelentenek normálisan és talán nem trükköznek olyan szabadon mint ahogy egyes kisebb boltoknál hallom,multi az biztosan stabilabb ilyen szempontból.

2021. nov. 17. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!