Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire oké dolog az, hogy...

Mennyire oké dolog az, hogy engem úgy akarnának felvenni egy ember helyére, hogy azt kitervezik rúgni, csak azért, mert cukorbeteg és volt egy nagyobb táppénzes szünete?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam egy interjún, ahol közölték velem hogy a kolléga aki ott van, problémássá vált mert cukorbetegrévén nagyobb táppénzes szünetre ment véletlen. Konkrétan majd egy hónapot volt emiatt betegszabin az ember, és emiatt kiakarják rúgni és engem akarnak felvenni a helyére. Konkrétan így nem mondták meg de utalktak rá Mennyire etikus dolog az ilyen? Normális lett ez vagy szerintem is undorító? Te mennél más helyére így dolgozni?

2021. nov. 20. 07:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
10-es vagyok. Ja, és még esetleg az is, hogy visszavonják a kiadott szabadságot, vakációról berendelnek, vagy esetleg ki sem adják rendesen az összes szabit, csak papíron. Ahol táppénz miatt elbocsátanak egy dolgozót, ott minden patkányság megesik.
2021. nov. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ilyen helyen téged is kirúghatnak bármilyen hülyeségért, ami önhibádon kívül történik.

Nem mennék ilyen tróger helyre.

2021. nov. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!