Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik diákmunkát választanáto...

Melyik diákmunkát választanátok egyetem mellett?

Figyelt kérdés

1:Telekomos ügyfélszolgálatos meló. Home officeban, rugalmasan ügyfelek tájékoztatása a problémáik megoldása és azok adminisztrálása. Bruttó 1100 ft/óra.

2: Az egyetemeden (kb 5 percre otthonról, de kocsival kell bejárni) irodai munka hétfőtől péntekig 9-11-ig. A munka 99%-ban Facebookozás, internet böngészés amíg bejön egy külföldi diák (azt is nagy ritkán) és eligazítod angolul 2 mondatban, hogy hol találja amit keres. Nagy ritkán elvinni a kórházba vagy bankba a saját autóddal, ha baja van. Bruttó 1000 ft/óra.



2021. nov. 21. 15:41
A kérdező szavazást indított:
Home office Telekom
Irodai egyetemi meló
19 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az első lehetőséget, egyértelműen.


Több órát dolgozhatsz, míg az egyetemen maximum heti 15 órát dolgozhatsz, A Telekomos lehetőségnél simán lehet 20-25 órát dolgozni / hét.

2021. nov. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igaz, több óra és több pénz az első, meg kényelmesebb is otthon dolgozni. Amúgy heti 10 óra az egyetemi munka, tehát havi 40, ami bruttó 40 ezer forint. Jelenleg gondolkodom a váltáson, mert most vagyok itt az egyetemen és nem tudom eldönteni, hogy megéri-e dobbantani. Anyám nem engedne váltani, mert szerinte ez egy olyan elit hely, ahonnan gyorsan tovább lehet fejlődni és akármikor mehetek Erasmusra (bár covid miatt nem nagyon érdemese most, meg amúgy is végzős vagyok, nincs már sok időm erasmusra).
2021. nov. 21. 15:49
 3/4 anonim ***** válasza:
56%
Havi 40 ezer forint? És ezt ráadásul bruttóban? Az igeeeeen. Amúgy szerintem egyik sem a legjobb, az egyetemi nettó időpazarlás, az önéletrajzodba is csak akkor tudnád megemlíteni egy sorban ha kifejezetten vmi HR területre pályáznál. A telekomos melóhoz meg szerintem stabil idegrendszer és gyomor kell. Nézz csak meg pár ügyfélszolgálatos videót a youtubeon, azok elrettentenek majd :) Azon kívül arra sem tudsz építkezni a továbbiakban. Ha lehetne én harmadik melót választanék, olyat ami biztosít neked állást az diploma megszerzés után is, vagy olyat ami később jól mutat az önéletrajzodban, és segít elhelyezkedni. Fizetni sajnos egyik diákmeló sem fizet vmi jól, nem is azt kell nézni, hanem hogy hol tudod megszerezni a későbbi karriered beindításához szükséges szakmai gyakorlatot. Azért szerintem egyetemi diákként érdemes a diákmunkát szakmai gyakorlatként felfogni, még ha nem is u.az a kettő. Utóbbi fog neked segíteni a későbbiekben
2021. nov. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Itt a világ végén sajnos csak ilyen meló jöhet most szóba, egyszerűen nem találok normális gyakorlati munkát.
2021. nov. 21. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!