Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen a diákmeló a Mekiben?...

Milyen a diákmeló a Mekiben? Hogy bánnak a diákokkal? Mekkora a pörgés?

Figyelt kérdés
Egyetem mellett muszáj melót vállalnom, viszont ez egy kisváros, nincs annnyi lehetőség, a meki jöhet szóba, illetve árufeltöltés /penny, tesco/. Viszont a gyorsétterem fizet a legjobban. Több véleményt is olvastam már, hogy elég hajtós, könnyen jönnek mennek a diákok, ha nem jól teljesítesz. Elsősorban a kasszában kéne állni, és bevallom kissé tartok attól, hogy egésznap emberekkel kell kommunikálni, félek elrontok valamit. A suliban is helyt kell állni, jó lenne, ha a melóra nem kéne annyira rágörcsölni.

2021. nov. 24. 11:16
 1/2 anonim ***** válasza:
20%
Igen, az egyetemesek a mekibe járnak, a szakközepeseké a bolt, kérjük tartsa be a kasztrendszere előírásait.
2021. nov. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Amikor Én dolgoztam suli mellett mekibe, nálunk az volt a rendszer, hogy először hátra, a konyhára tanítottak be, és a szerencsésebbek (!) került ki kasszába.

Nagy a hajtás, pláne étkezési időszakokban.. baromi meleg van hátul stb, de ez nem meglepő egy konyhában.


Én kb 2 hét után otthagytam, utáltam a konyhán lenni, az istenért sem akartak előre rakni, és eléggé kib*szásnak éreztem a beosztásomat, állandó délután, késő estig/ éjszaka és hétvégék.. annyira nem fizet jól, legalábbis nálunk diákként nem érte meg

2021. nov. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!