Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kínos főnök szitu. Előfordult...

Kínos főnök szitu. Előfordult ez már mással is?

Figyelt kérdés

Betegszabadságon vagyok a héten már 5 napja, már nincs problémám de a háziorvos egy eredményre vár és úgy enged dolgozni ez 1-2 napon belül elkészül... de mivel hétfőtől-péntekig nem voltam dolgozni, szombaton meg összefutottam a főnökömmel az élelmiszerboltban. Betegszabit nem szeretik, ő mindig szidja a többi munkavállalót ha távol vannak, mert miért nem szabadságuk terhére maradnak otthon?!..

Szóval a kínos része ott jön, hogy még hétfőn lehet nem enged a háziorvos dolgozni, de a főnököm meg "vásárolgatni" látott... már előre utálom az undok fejét és a műsorait hozzá. (Női főnök)



2021. nov. 28. 12:30
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Nem kovidos vagy h karanténba ülj. A főnököcskéddel meg közöljed a munka törvenykonyvét mert ezek szerint nincs tisztában ezekkel, hozzáteszem nagy hátrányára. A dolgozót évente 14 nap betegszabadság illeti meg, mely nem mehet a rendes szabadság terhére!Én nagyon szépen elbeszélgetnék a kis főnök aszonnykáddal ezekről az apró ám 1átalán nem jelentéktelen dolgokról. A műsora nem érdekelne kizárólag a jogszabályokra kell hivatkozni szorítkozni a többi az csak duma. Sok munkavállaló nem képes kiállni magáért tiszteségessen felnőtt ember módjára s ez a magyar dolgozó nagyon nagy hibája. Ezek a seggnyalók ezért tehetik meg h kiskakast játszanak a szemétdombjukon vagy amire kijelőlték őket. Egy percig ne emészd ezen magadat hála istennek nem életveszélyes súlyos beteg vagy akinek vízszintbe kell feküdnie 0-24h-be. Mert ezeknek csak az a beteg.
2021. nov. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!