Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elhívnátok a karácsonyi bulira?

Elhívnátok a karácsonyi bulira?

Figyelt kérdés

Én és egy kolleganőm szervezzük idén a céges bulit, mindenkinek emailen küldjük a meghívót. Van egy munkatársam, akit ki nem állhatok, mert régen, mikor odakerültem, nagyon bunkó volt velem. Azóta feljebb kerültem, ami még jobban szúrta a szemét, és már köszönni se képes. Gondoltam, mivel én küldöm a meghívókat, neki nem küldenék. Őszintén semmi kedvem őt ott látni, és így legalább visszaadnám neki amit ő tett velem régen. Szerintetek ez jó bosszú lenne?

N/25



2021. dec. 5. 17:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
82%
"Felnőtt" nő létedre bunkó vagy és szánalmas.
2021. dec. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
73%

Elhívnám mert nem szoktam bosszút állni.

Munkanap végén el szoktam engedni amit aznap beszólnak mert nincs energiám rajta pörögni.

2021. dec. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
59%
Az a baj, hogy ezzel magadat járatnád le.
2021. dec. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Honorius ***** válasza:
59%
Ne hozzá akarj hasonlítani, nem kötelező vele beszélgetni. Vezető létedre nem teheted ezt meg, nem tehetsz különbséget. A céges buli minden céges alkalmazottra vonatkozik. Ha meg haragszol rá beszéld meg vele személyesen, ha nem ér annyit akkor meg ne foglalkozz vele, ez egy munkahely. 7-16ig pénzt keresni jársz oda, nem barátkozni.
2021. dec. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!