Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Baráti társaságba elhívnátok...

Baráti társaságba elhívnátok külsőst?

Figyelt kérdés

Lesz az egyetemünkön egy buli, és én a saját baráti társaságommal megyek.


Van viszont egy lány aki Erasmussal van itt, és összehaverkodott pár emberrel, többek között velem (de az én baráti társaságomból csak velem), és ők is akartak jönni. Az Erasmusos lánynak jutott jegy, viszont akikkel akart menni nem jutott.


Nem akarom hogy egyedül legyen vagy hogy lemaradjon a buliról, így nagyon szívesen elhívnám a baráti társaságomba (ami olyan 4-10 ember). Viszont attól félek hogyha csak velem van jóban, akkor egész idő alatt nekem kell majd szórakoztatni, és a társaság többi része se lesz olyan felszabadult ha ott van egy kvázi külsős.


Ti mit tennétek a helyemben?


2018. márc. 8. 18:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Elhívnám, csak így bővülhet egy baráti társaság. Persze többet fog veled beszélni hisz téged ismer, de csak ismerkedni fog a többiekkel is.
2018. márc. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!