Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Titeket nem idegesítenek a...

Titeket nem idegesítenek a plázás hostessek rámenősége?

Figyelt kérdés

Akarva akaratlanul odaugranak eléd, hogy meggyőzzenek valami sz..ról, anélkül, hogy bármit is akarnál tőlük, főleg úgy hogy nyájasan, átlátszóan adják elő magukat a munkájuk miatt, nem őszintén. Pedig te csak nézelődnél, vásárolnál a plázában úgy és azt amit te akarsz.

Mást is bosszant ez a rámenősség?


2021. dec. 10. 19:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
10%

Rájuk se nézek, megyek tovább. Úgy kezelem őket mint az aluljárókban kéregető csöveseket.

Ez nagyon fel szokta őket húzni :)


Ha rossz hangulatom van akkor csak felemelem tiltakozva a kezem és hangosan mondom hogy Nem! Hagyjál! Nem érdekel!

Büdös dögkeselyűk..

2021. dec. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

#11


Teljesen egyetértek.


Velem az történt hogy elém ugrott és elkezdte hogy “Szia te nagyon jófej srácnak tűnsz, érdekel egy bla bla….”

Én meg annyit mondtam hogy “Nem.”

Ő meg erre visszaböfögte a hátam mögött hogy “Nööööm.”

Ez úgy felhúzott hogy kétszer hatra néztem és vigyorgott.

Azt hittem visszamegyek és felpofozom. Még ezeknek áll feljebb.

2021. dec. 11. 09:46
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Be kellett volna intened neki vigyorogva 😂

Észre se veszik magukat

2021. dec. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Hát amúgy igen!
2021. dec. 11. 10:01
 15/18 A kérdező kommentje:
Meg hát igaza sem volt mert nem vagyok jó fej srác. :3
2021. dec. 11. 10:02
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Hú én erre biztos odamondtam volna valami csúnyát! Nő létemre.. Tudja már hol a helye..
2021. dec. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Vagy van olyan taktika is, hogy mikor közeledsz hozzájuk és elmennél melletük, tedd a mobilt a füledhez mintha telefonálnál és máris nem szólítanak meg. 🤌
2021. dec. 11. 10:12
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

- Szia, nem érdekel ez a frankó termék?

- Szia, hostess lány! Te olyan jófejnek tűnsz, beszélgessünk!

- na szóval ez a frankó termék tud….

- mielőtt frankó termékről beszélünk, én abc plasztikai sebészeti klinikán dolgozom és tuti el tudnám intézni, hogy 5% kedvezményt kapj a ráncfelvarrásra. Nagyon rád férne…



Garantálom, hogy nem akar tovább beszélgetni, de ha mégis, akkor a logó mell korrekcióval folytasd

2021. dec. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!