Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tanuljak? Mit javasoltok?

Mit tanuljak? Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Egyelőre nem tudom, hogy mit kellene tanulnom, de tudom, hogy ez így kevés. Angol kéttannyelvű szakközépiskolai érettségim van, angolul felsőfokon beszélek, van nyelvvizsgám belőle. Németül középszinten beszélek, nincs nyelvvizsgám.

Jelenleg fuvarszervező speditőrként dolgozom, 6 éve, mióta leérettségiztem, de szeretnék váltani, mert már meguntam. Többet szeretnék, de magam sem tudom, hogy mi lenne jó.

Érdekel a magyar történelem, a múlt, a kőzetek, a családfakutatás. Szeretek emberekről gondoskodni, őket "kiszolgálni", szóval olyan vendéglátó típus vagyok. Viszont hétvégén nem szeretnék dolgozni...

Tudom ez így elég felületes, de hátha lenne ötletetek. Bármit meghallgatok.

Köszönöm!

26N


2021. dec. 14. 09:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szociális munka, egészségügy
2021. dec. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológia, vendéglátás és turizmus
2021. dec. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!