Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha panaszkodik a vásárló és...

Ha panaszkodik a vásárló és drága minden akkor miért vásárol be 70.000 ftért ?

Figyelt kérdés

Pénztáros vagyok és tegnap hozzám állt be egy házaspár,arról beszéltek,hogy elég rossz anyagi körülmények között élnek és nem tudják min, és hogyan sporoljak,a végösszeg közel 70.000 Ft volt és ebben csak élelmiszerek voltak.Nézz rám a csaj

kérdezi tessék, tessék nem értette jól,tőlem kérdezi miért ilyen drága minden,A válaszom az volt,hogy ne haragudjon én nem tudom, hogy maga mennyit keress,nem is az én dolgom más pénztárcáját nézegetni,de ha tényleg ennyire rossz anyagi helyzetünk ahogy mondja,akkor miért nem vásárolnak kicsit kevesebbet vagy olcsóbb terméket,mert amiket összevettek én abba biztos vagyok 30.000 is meglehetett volna oldani .

Végén még a nő volt felháborodva,hogy ő kéretlen tanácsokat nem kért,csak ő nem érti miért ilyen drága minden

Elnézést kértem és elmondtam a hölgynek,hogy az embernek van egy alap fizetése és ahhoz kell igazodni,

Fizetéshez képest persze drága minden

Sajnos minden csak drágulni fog,csak a fizetés ragadt meg egy szinten

A mai világban nem Pest legalább minimum 250 nettónak kéne lennie a minimálbérnek, garantált bérminimummak


Én is pl havi 40.000 tudok költeni havonta kajára

Minden héten egy 10.000

heti 4x azért tudok enni főtt kaját

Ez van 160.000 keresek akkor nem fogok 70.000 Ft vásárolni

Ennyi rá a keret kész.


Nagyon sok vásárló állandóan csak panaszkodni tudd,de akkora összegeket fizetnek,hogy én nézek nagyokat, közlik,hogy ez 2 hétre való kaja... és nem csak a karácsonyi időszakban fizetnek rengeteget hanem alapból is

Egy 3 tagú család múltkor 120e Ft fölött fizetett, röhögve mondja a csaj ja hát ez két hétre elég



2021. dec. 17. 05:04
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
88%
Ez csak csevegés. Nem kell vadidegeneket kioktatni. Te is hamarabb szabadulsz, ha annyit mondasz, hogy "hát igen, ez szörnyű".
2021. dec. 17. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
78%
Csodálom hogy nem hívatták az üzletvezetőt miután elkezdtél papolni nekik hogy ezt 30 ezerből is ki lehetett volna hozni...
2021. dec. 17. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
38%
Nem mindenki moslékot eszik. Valakinek ételérzékenysége is van.
2021. dec. 17. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:

Nem moslékot eszek

Zöldség gyümölcs

Hús tészta főzelék

Mind megtalálható nálam

Csak én mértékkel vásárolok,nem 5kg banánt hanem 1.5et

2021. dec. 17. 05:45
 5/46 anonim ***** válasza:
48%
Igazad van,szard le, ha rosszul fogadj el
2021. dec. 17. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
38%
Fogadjak
2021. dec. 17. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
72%

Te egyedül élsz? Honnan tudod hogy ennek a párnak hány gyereke van, vagy összesen hány emberrel élnek együtt?

Az ember annyit vesz amennyi szükséges, nyilván ha öt kilót vettek, akkor ennyire van szükségük.

Legközelebb fogadd meg az 1-es tanácsát mert ez botrányos hogy a pénztáros elkezd életvezetési tanácsokat adni a vásárlónak.

2021. dec. 17. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
93%
Én nem védem a házaspárt, ha nincs sok pénzük akkor a helyükben alaposabban megnéztem volna, hogy mit és mennyiért vásárolok. Régebben nagybevásárlásoknál ki is számoltam, hogy amit a bevásárló kocsiba raktam, az mennyibe fog kerülni. Így meg se lepődtem, mikor a pénztáros mondta a fizetendő összeget. Az viszont tény, hogy nagyon felmentek az élelmiszer árak, de akkor is meg kell nézni, hogy mi mennyibe kerül, hacsak nem milliomos valaki.
2021. dec. 17. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
58%
Én is kiakadtam volna, ha így kioktatsz.
2021. dec. 17. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
73%
Én is kiakadtam volna, ha egy vásárló rajtam kéri számon, hogy miért ilyen drága minden! 🙄
2021. dec. 17. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!