Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már olyan munkahelyed,...

Volt már olyan munkahelyed, amit utáltál?

Figyelt kérdés
Milyen munkakörben dolgoztál, és mi az oka, hogy nem szeretted? Esetleg a kollégák voltak rosszak?

2021. dec. 17. 07:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan volt, amit megutáltam, és másnap felmondtam
2021. dec. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt, több is de kellett a pénz és éppen nem volt más, az ilyen helyeket mindig átmenetinek tekintettem. Volt olyan is, amit elsőre nem, de megutáltatták velem, leginkább idióta, logikatlan, etikátlan, következetlen vezetői döntések miatt.
2021. dec. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak olyan volt eddig.


Cnc gépkezelő - bunkó főnök, nem lehett elmenni wcre csak szünetben (volt akinek átvérzett a munkás nadrágja, de kit izgat..) ,egész nap állni kellett

Arufeltöltő - okoskodó vevők. Egyszer leordított egy vén g3ci,mindennel elhordott, teli torokból vissza ordítottam a képébe. Szóltam a boltvezetőnek hogy ebből ennyi elég volt, és hazamentem.

Irodai asszisztens - mindenkit kibeszélő munkatársak, egymással szemétkedő, versenyző pitsák. "mitfőzté, mitfőzőőma, mit főző hónapp" beszélgetések meg végighallgatni kinek mekkorát sz4rt a kisgyereke.

Vagyonőr - itt csak a fizu nagyon gyenge, és az a rossz hogy lenéznek. A munkatársak mindig normálisak voltak, a legelviselhetőbb munkám eddig.

2021. dec. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hétfőn számoltam le onnan, pedig 46 évesen ez csak a negyedik munkahelyem volt, tehát csak úgy nem váltogatok. Eleve az egyik ok a 12 órás folyamatos műszak, ami mellett nincs életed, lehet, hogy egyik héten csak kettő napot mész, de a másikon meg ötöt. Ráadásul két olyan kollégához kerültem akik a 12 jelentős részében egyedül hagytak, elvonultak aludni, jópofiztak a főnöknek stb. Mikor meg kellett a segítség akkor még én keressem őket. Automatizálási technikusként egy elég nagy CNC megmunkáló sor volt a mienk, és nem mindig volt nyugis, így betelt a pohár, ráadásul a főnök is az elején még segítőnek tűnt, szól nekik, hogy valamelyik mindig legyen ott, ez talán evy hétig így is volt. De mikor bejelentettem, hogy lelépek, akkor saját magát hazuttolta meg. Láttam keresik már az utódot, hát sok sikert neki.
2021. dec. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 yoshimitcu ***** válasza:
100%

csak olyan volt. szalagmunka: rabszolga meló minimálbérert, dudaszora szünet mint a birkáknak. Ha dudaszora nem szaladsz vissza a szalagra akkor orditanak.


Vagyonőr: 24 orazas, főleg ha aludni se lehet, kifogsz egy gyökér idegesítő kollégát, a meló is idegesítő, szondaztatas, beléptetés, jármű ellenőrzés, közbe szivod a kipufogó gázt, kameraval figyelenek a portán hogy mit csinál az őr.

Anyagmozgató: 3 műszakos xopas. lejarod a lábad.

2021. dec. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ötvös-ezüstműves szakmunkás voltam egy lepra gyárban, - amely azóta "el is vérzett", olyan tré volt ott minden.

Akikkel össze voltam zárva napi nyolc órában - havi 2674 forintért, - azokat mindennek lehetett nevezni, csak kollégának nem. Mindenki csak arra koncentrált, hogy a saját szalonnája oda ne égjen és a beszólogatáson, baszogatáson kívül nem volt energiája többre senkinek. A munkadarabok nem hazudtolták meg a szocializmus "eredményeit": lényegében azzal teltek a napjaim, hogy a szarabbnál-szarabb öntényeket javítgathattam egy szál reszelővel - normára.

Tojtam az egészre és negyed év elteltével katapultáltam ebből a gennyólból.

2021. dec. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Alapból utálok dolgozni, örülnék ha sohasem kéne többet
2021. dec. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szociális trület, eddig mindig is ilyen volt.
2021. dec. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!