Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy készítsek előnyös képet?

Hogy készítsek előnyös képet?

Figyelt kérdés

Végre találtam egy munkaajánlatot,ami nincs lejárva mint egy 1999-es műanyagpapucs.

Inkább egy sikeres emberre hallgatok,mint egy cikkre.

Akinek már sikerült,minden profi eszköz nélkül hogy csinálta?

Telefon az van,időzítővel gondoltam.

De hogy oldjam meg,ha alapbol nem egy világszépe férfi vagyok?

Gondolom pofára is megy,mert eladónak mennék.


2021. dec. 17. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféleképp húzz inget. Állj vagy ülj világos háttér elé ( világos fal, esetleg lepedőt kiteríthetsz, ha stínesek a falak). A szoba is legyen világos. Borotválkozz meg, ha van arcszőrzeted, akkor igazítsd meg, a hajadat szintén. Próbálj több pózt. Szemből vagy oldalt a vállak, a kamerába nézel, kis mosoly, komolyabb, de barátságos arc, stb. Példákat bírsz netről nézni. A kép ne legyen 16:9, inkább 3:4.
2021. dec. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Színesek*
2021. dec. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg kérj meg valakit, a szelfi nem az igazi. Ha csinál 40-50 képet, akkor biztosan jó lesz az egyik.

Csatlakozom az #1-hez, elegánsabb galléros ing legyen rajtad, normális frizura, arcszőrzet legyen, sima háttér előtt.

2021. dec. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha van lehetőséged, valami semleges fal legyen mögötted. Ha van elég hely, ne állj hozzá túl közel (árnyék miatt). Ne közelről készüljön, 2-3-4 méterről inkább. A természetes fény a legjobb (akár ki is lehet menni, bár most hideg van), de ha az kevés, akkor legyen plusz fény. Inkább állj.

Neten nézz körül milyen póz tetszik, kis mosoly általában jobb benyomást kelt mint a komoly kép.

2021. dec. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!