Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csinal egy altalanos...

Mit csinal egy altalanos iskolai pedagógiai asszisztens?

Figyelt kérdés

Most rabukkantam egy allashirdetesre. Pedaszisztenst keresnek, nem sokat irnak az allasrol, csak annyit, hogy nem szükséges vegzettseg, csak elonyt jelent.

Pontosan mi egy pedagogiai asszisztens feladata? Az udvaron figyel a gyerekekre, esetleg az ebedeltetesre.. ezen kivul?:)



2021. dec. 17. 10:36
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
85%

"a tankerülethez el sem jut a dolog"

Ha a pedasszisztens nevén fut az óra a Krétában, akkor nagyon jól tudja a tankerület, hogy mi van - legfeljebb nem akar róla tudomást venni. El kell vele kezdeni kommunikálni.

2021. dec. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
15-os jelentettem a valaszod:) puszi
2021. dec. 19. 17:54
 23/24 A kérdező kommentje:
Többet nem fogom figyelni ezt a kerdest. Kicsit unalmas mar, hogy barmilyen temaban teszek is ki kérdést csak az utalkozas, meg a veszekedes megy.. magyar tarsadalom.. szep. Tudom mi az a pedagogiai asszisztens, csak tapasztalatokra voltam kivancsi. Az utalkozasra, meg veszekedesre egyaltalan nem... Koszontem szepen a valoban segito valaszokat!
2021. dec. 19. 17:56
 24/24 anonim ***** válasza:
22%

"csak az utalkozas, meg a veszekedes megy.. magyar tarsadalom.. "

1. Egyáltalán nem csak utálkozás meg veszekedés ment!

2. Melyik másik társadalomról van ugyanolyan hosszú távú és ugyanolyan testközeli tapasztalatod, mint a magyar társadalomról? Így a gyerekeket is arra neveled, hogy ismeretek, tapasztalatok nélkül előítéletesek legyenek, ráadásul éppen a saját népüket utálják!

2021. dec. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!