Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a cég nem ad semmit karácso...

Ha a cég nem ad semmit karácsonyra akkor otthagynátok?

Figyelt kérdés

Több már csak VOLT kollegám ugrásra készen várta mit ad a cég karácsonyra éves prémiumként. Aki semmit se kapott, annak már le van adva a felmondása.

Jól tették?


2021. dec. 23. 09:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Amilyen drágulás volt, simán megértem.
2021. dec. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Ha van jobb hely ahová válthatsz, igen. Dühből nem mondunk fel, csak miután van biztos (és jobb hely). Vagy nekik mindegy hogy hónapokig nem kapnak bért?
2021. dec. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Alapítványi iskola.
2021. dec. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Olyan helyre kell menni dolgozni ahol a fizetés megfelel az igényeidnek.

Minden fizetésen felüli adható juttatás csak mazsola a kalácsban.

2021. dec. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#4 válaszolóval egyet értek. Ne azért mondj fel, mert nincs év végi juttatás, hanem mert kevés a havi fizetés és nem látod a hajlandóságot részükről az emelésre.
2021. dec. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ő dolguk. Nem vagyok birka hogy kövessem a nyájat.

Ha a fizum alapjába véve jó, és nincs bajom a munkámmal akkor maradnék. Sok munkahelyen nem adtak idén semmit/max egy csomag stühmer szaloncukrot.

2021. dec. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Karácsonyi ajándékként kaptunk a munkahely étkezőbe egy kilós olcsóbb kávét a főnöktől meg ma lesz este kajálás de olyan kaják amik miatt nem érdemes maradni plusz 3 órát vagy visszajönni a meg hirdetett időpontra. Nálunk 2-en léptek ki, miután megkaptuk a decemberi beosztást, és karácsonykor is dolgozniuk kell, folyamatos munkarendben vagyunk, én is dolgozok karácsonykor, hát nagyon gondolkozom váltáson, hogy végre a családdal karácsonyozhassak, 10 éve a tavalyi volt az első ilyen családi karácsony, amin részt tudtam venni, de csak azért mert a kovid miatt nem lehettünk nyitva.
2021. dec. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem,emiatt nem,ha normális a fizetés,tetszik a munka,jól érzem magam a kollégák közt,stb...

A karácsony nekem családi ünnep.

2021. dec. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nalunk normalisak a korulmenyek, viszonylag jo a fizetes, rugalmasak. Nem kaptunk semmit, de ezert nem hagynam ott, mert a merleg masik serpenyojeben meg mindig tobb minden van. Jo lett volna, de emiatt biztos nem mondanek fel.
2021. dec. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Csak ezért nem. Van ahol nem is ilyenkor van a bónusz.

Ha amúgy a körülmények jók, fizu jó, éves emelés jó, akkor maradnék.

Ha ebből már többel is gond van, akkor mérlegelnék. Mondjuk az enyém hiányszakma és még jó is vagyok benn, simán felmondanék akkor is, ha nem tudom hova megyek.

2021. dec. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!