Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Zárkózott emberként mi a...

Zárkózott emberként mi a foglalkozásod és hogy jössz ki a kollégákkal?

Figyelt kérdés
2022. jan. 3. 13:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Laborban dolgozok, van, akivel jól kijövök és van,akivel nem.
2022. jan. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Krematóriumi takarító munkás vagyok.

Elég egyedüli meló, nincs nagyon kivel beszélgetnem.

Azon csodálkoznék ha itt valaki hozzám szólna.

2022. jan. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Irodai munkám van. Szerencsére ügyfelek nincsenek. Egy közvetlen munkatársam van, akivel egy irodában dolgozunk. Vele nagyon jól kijövök. Ezen kívül persze van több olyan projekt is, amikor másokkal kell együtt dolgozni. Az változó. Van, akivel jó együtt dolgozni. Van, akivel nem. Olyan is van, akit egyébként bírok, de dolgozni nagyon nem jó vele.

De azért az elmondható, hogy jobban szeretek egyedül dolgozni.

2022. jan. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%

"ha itt valaki hozzám szólna."

Mit csinálnál, ha valaki kiszólna neked, hogy rosszul temették el?

2022. jan. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem amúgy pont félig ügyfélszolgálati munkám van (másik fele projektmenedzsment), mert a nyelvtudásom jó, és ez fizetett tűrhetően azok közül a munkalehetőségek közül, amire beadtam a jelentkezésemet. Mondjuk szerencsére az ügyfélszolgálat nálunk nem olyan jellegű, mint egy UPC hotline, hanem viszonylag ritkán keresnek fel minket. A többiekkel jól kijövök, mert nem nem vagyok nagyon szélsőségesen zárkózott, és szívesen beszélgetek is néha munkához nem kapcsolódó dolgokról is, ha meg nagyon nem bírom, akkor felteszem a fülest, és úgy dolgozom. Ezt vhogy mindig megértették a kollégák, és nem volt ebből nagyobb bajom eddig.
2022. jan. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Irodában dolgozok, 3 emberrel vagyok egy légtérben egész nap. Semmi bajom nincs velük, mégis szorongok egész nap. Egyszerűen nehezemre esik a kommunikáció, meg a másokkal való együttélés
2022. jan. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Mérnök vagyok, bár még elég kezdő. Egy pici, 6 fős cégnél dolgozok, a kollégáimmal jól kijövök. Akivel kevesebbet beszélek, ők picit még feszélyeznek, de így bő egy év alatt egész jól feloldódtam. A meetingeket és előadásokat még szokni kell, azok még nehezek.
2022. jan. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én elég nyitott vagyok, csak tömegbe vagy zárkózott, így kijövök általában mindenkivel, bár gyk-n nem, de szerintem itt abba is belekötnek lassan ha nem írsz ki kérdést.
2022. jan. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Elég régóta nincsenek kollégáim. Családi vállalkozásban segítek be.
2022. jan. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
92%
Mentősként remélem jól, be is baszna ott véreznél mi meg leállunk veszekedni.
2022. jan. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!