Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Zárkózott emberként mi a...

Zárkózott emberként mi a foglalkozásod és hogy jössz ki a kollégákkal?

Figyelt kérdés
2022. jan. 3. 13:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Irodában dolgozom és megbeszéltük amikor füles van rajtam akkor nem szólnak hozzám.

Ez olyan 5-6 óra a napi 8 ból.

Napi fél-egy óra megy egyeztetésekre amikor beszélni kell.

Jól kijövünk mert értékelem, hogy alig szólnak hozzám.

Ennek ellenére együtt járunk ebédelni és jót beszélgetünk utána de nekem bőven elég ennyi társaság.

Műszaki terveket készítek.

2022. jan. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Boltban dolgozok. Éjszaka amikor zárva van, ketten dolgozunk 1500+ nm-en. Meló tematikájából adódóan nem találkozok a főnökömmel szinte egész éjjel, így tök mindegy, hogy általam kedvelt, vagy nem kedvelt emberrel vagyok épp, én nagyon jól megvagyok egyedül.
2022. jan. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Online kereskedelem - a kolléganő intézi az irodai netes részt, én a termékek takarítását, csomagolását, raktározást. Reggel fél óra egyeztetés, utána ha belépek az irodába, ránézek, és kettőt bólintok, ő egyet, és tudom, minden rendben :)
2022. jan. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Szociális területen dolgozom, távol tartom magamat tőlük.
2022. jan. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 yoshimitcu ***** válasza:
100%
Biztonsági őrként dolgozom, egyszerre 8 an vagyunk nap közben, egy elég kis helyen, recepciós pult szerű hely. Irritál idegesít a zsúfoltság, van amelyik kollégával nem is beszélek. Egyszerre 3 an lehet leülni a pultnál, a többieknek vagy a kajáldába kell bemenni, vagy hátul bújkálni a raktárban, mert azt is szóvá teszik hogy sokan vagyunk egy csomóban és nem csinálunk semmit. A reci pult körül ráadásul állandóan szaladgálnak a raktárosok, vezetők, bevan kamerázva az egész. Ha minden jól megy váltani fogok.
2022. jan. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 kriszpo ***** válasza:
0%

Űrturista vagyok...kint minden csendes.

Egyébként inkább mondanám magam extrovertáltnak már, mint introvertáltnak.

2022. jan. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én pedagógiai pályát választottam, és furcsa mód időközben lettem introvertált.

Régen nagyon cserfes voktam, talán a sok nő, és egymás kibeszélése miatt sokalltam be.


Egy évet húztam le oviban, majdnem megőrültem.

25 gyerek, 50nm.

Délután már nem volt szabad hozzám se szólni, minden zaj zavart.

Es pláne untam, hogy mindig arról van szó, aki épp nincs ott.


Váltottam.


Fejlesztő foglalkozásokat tartok, egyéni szinte mind.

A gyerekekkel való interakció, az érintés, közös játék nem zavar.

Hiányoznak az édes, egészséges gyerekek, de egyszerűen képtelen lennék újra csoportban dolgozni.


Gondolkodtam a pedagógiai pálya teljes elhagyásán is, főleg a pénz miatt, de hiányoznának a gyerekek.

2022. jan. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 kriszpo ***** válasza:
100%

Látom nem jött be a hozzászólásom, így akkor kicsit komolyabbra véve:

Én gyermekként nagyon zárkózott voltam egészen a szakközépiskoláig. Aztán kikerültem a nagybetűs életbe, felszabadultam, dolgoztam, felnőtt emberek közé kerültem, akik elfogadtak, kedveltek. Ez önbizalmat adott, megváltoztam. Azóta volt több munkahelyen és a többség mindig elfogadott. Most már extrovertált vagyok inkább. Szükség is van rá az OMSZ-nál.

2022. jan. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!