Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire tolerálható a késés...

Mennyire tolerálható a késés szerintetek?

Figyelt kérdés

Jött volna egy magán tanár hozzánk, nem jelezte, hogy késni fog, fél órát késett volna, de a párom közölte vele, hogy így tárgytalan.

Helyesen cselekedett?


2022. jan. 9. 06:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Ha 2-5 percét késik az még megbocsátható 1-2 alkalommal még akár szólás nélkül is. Fél óra nem.
2022. jan. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben az esetben teljesen jogos,az elég pofátlan hogy tíz perccel a beszélt időpont után még öltözik csak
2022. jan. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Lol, birom, h meg neki allt feljebb😂😂😂


Meg hat mi egyszeru lelek lehet, h bevallotta, h meg csak mpst oltozik, mikozben mar 10perce ott kellett volna lennie😂😂😂 biztos sikeres magantanar lesz.

Hasonloan 8ashoz, en is nagyon komolyan veszem, h pontos legyek. A legnagyobb bunkosag kesni, mas idejevel szorakozni.

(Nyilvan nem arra gondolok, mikor onhibadon kivul kesel.)

2022. jan. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
De ő egy közismert celebritàs, meg önálló zenekara is van, csak hát ugye nem mehet a szórakozàs a munka rovására.
2022. jan. 9. 09:03
 15/23 anonim ***** válasza:
17%

Ha ennyire válogathattok magántanárok között, akkor csak küldjétek el pár percért. Ő is ember...

Amúgy a telefon nem letevődött, hanem letette.

2022. jan. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

S ki a f.szt erdekel, h celebritas?😂😂😂

Nekem ez igy csak bunko...

Sajat magat jaratja le, ha o hivott volna, h sajnos megcsuszott, menjen-e meg, vagy tegyetek inkabb at maskorra, ertheto lenne.

Amugy meg, ha normalis "celeb" lenne, odafigyelne a renomejara.

2022. jan. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Aki bírálta kettővel előttem, hogy a "telefon letevődött", az vagy nem jár színházi berkekben vagy a föld alatt éli elzárt végnapjait.
2022. jan. 9. 09:11
 18/23 anonim ***** válasza:
68%

Színház, celebritás, sznob fogalmazás. Ajjajjj, vannak bajok, nem kevés.

Nincs mese, másik magántanárt kell keresni a celebritások köréből.

2022. jan. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Érzem az iróniát, értem is, csak volt arom, van arom és lesz is, babám!
2022. jan. 9. 09:30
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Akár sznob a megfogalmazás, akár nem, helyesen cselekedett a kérdező. Ha valakinek fizezek valamiért, gondolom nem is keveset, és ő annyival sem tisztel meg, hogy időben érkezzen, és elnézést kérés helyett még fel is háborodjon, annak nem kell hozzám jönnie. Amit mondhatott volna, az az, hogy "Ne haragudj, elaludtam, még csak most öltözöm. Aktuális még így is, vagy tegyük át? Mégegyszer elnézést.". Gondolom, akkor nem ez lett volna a kérdező reakciója sem. Nem tesz nekem magántanár szívességet, ugye.
2022. jan. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!