Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ki hogy élte meg a feljebb...

Ki hogy élte meg a feljebb lépést, a vezetővé válást egy új munkahelyen?

Figyelt kérdés

Mikor döntöttetek hogy nagyobb pozíciót pályáztok meg, mint amiben eddig dolgoztatok? Hogy éltétek meg a változást? Hogy illeszkedtetek be? Elfogadtak e titeket vezetőnek a többiek akiknek a felettese vagy? Magabiztosan vágtatok bele, vagy volt kétely hogy meg tudod e csinálni majd tényleg?

Minden érdekel!


Én operátor vagyok még, de úgy néz ki felvesznek vezetői pozícióba. Váltani akartam, mert unom a 3 műszakot. Jött ez a lehetőség.... Voltam interjúzni, de kicsit megijedtem. Sok konfliktusra kell számítanom, sok férfi között kell dolgozni, ki kell vívni a tiszteletet és ami fontos, száz fele legyen az eszem és minden flottul menjen.

Hogy győzzem le a félelmemet? Tudtam, hogy új meg hogy felelősség, de most tudatosult csak bennem... Most kicsit megijedtem az egésztől.


Aki hasonlóan nagyot ugrott a karrierjében, hogy élte meg?

Alapvetően nem vagyok egy nagyszájú... Önbizalmam sem akkora jelenleg, ami ehhez kellhet. Csak gondoltam bedobom magam a melyvizbe pont emiatt, mert a robot munka úgy érzem elhülyít és a 3 műszakot is unom, meg a főnökség semmire sem becsüli a munkánkat ott... Szabadságot sem adtak, non stop szabadság stop - már akinek. Besokalltam, most viszont ez az új helyzet ijeszt meg, hogy valósággá kezd válni.



2022. jan. 10. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Felkértek rá, én nem akartam az lenni. Sokat gondolkodtam hogy elvállaljam, aztán elvállaltam. Azóta megbántam, mert rájöttem ,hogy egy mondvacsinált pozíció amiben nincs szavam. Ha vmelyik kolléga elcsesz valamit akkor le vagyok cseszve én is, hogy "miért nem figyelek rá".. kb ez a pozíció értelme.


Most nagyon gondolkodom, hogyha nem adnak egy minimum 30%os béremelést, akkor elválnak útjaink.

2022. jan. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igazából velem is csak közölték, hogy le vagyok adva jelentkezőnek, mert tudták hogy másik helyet keresek. Aztán utólag beszélgettek el velem a dologról... Én is elvállaltam, de most meg már félek tőle.


Igen, itt is ez is lesz biztos, hogy rajtam verik el a port ha késik valami vagy hiány lesz. Ettől is tartok kicsit.


Nagyon nem érzed jól magad abban amit most csinálsz?

2022. jan. 10. 18:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, valaki szereti ezt és ezt keresi, van akinek nem fekszik.

Én utóbbi vagyok. :D Párom előbbi.


Párom új helyen lett kisvezető, de ő már régóta vágyott ilyesmire. Ez mind a te hozzáállásodtól függ: én utálnám a managerkedést, és ezért az a +15-20% amit ezekre adna nem tudna motiválni. :D De több sem. Mert én inkább szakmailag vagyok erős. Párom meg ezt szerette volna.


Ő is félt az új miatt az elején, de hamar átlendült, jól vette az akadályokat, tejesen elfogadták és jó is benne. A lényeg, hogy legyél magabiztos. Volt ismerősöm aki szintén lett gyári sor vagy akármilyen vezető, ha ő megtudta csinálni, akkor te is megfogod.. :)

2022. jan. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minden vagyam feljebb lepni. Ennek orulni kell, majd te is rajossz, h jobb az ha te mondod meg a frankot, mintha neked mondanak a frankot.
2022. jan. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kicsit léptem, de nem változtatott meg, mert soha (!) nem fogom elfelejteni, hogy honnan indultam, - nem úgy, mint sokan, akik azonnal az eszüket veszítik, amikor egy kicsike hatalmat is kapnak a kezükbe. Különbözőek vagyunk! A tiszteletet pedig nyitottsággal, tapintatos őszinteséggel, odafigyeléssel és pozitív példa mutatással lehet elsősorban kivívni, - nem terrorral, ahogyan sokan azt (helyesnek) vélik! A rettegés és a megvetés nem azonos a tisztelettel! -Sokan összekeverik ezeket!
2022. jan. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól h feljebb lépsz nincs több jogod megmondani a frankót max feladatot osztasz szét. A frankót szaros alkalmazottként is van aki megmondja. Sokan imadnak hatalmaskodni. Én soha nem lennék vezeto max ha saját cégem lenne. Embereknek nem fogok parancsolni meg kiskiralyoskodni, mert attol h vmi bohóc pozit kap az ember nem lesz több a többinél. Azért a kis többletért meg elvárás is van, mert a vezetőn verik le a port ha nincsenek helyén a dolgok. Legtobbje meg azt hiszi ha úgy beszél az emberekkel mint a kutyákkal akkor jobban megy a meló.
2022. jan. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a hozzászólást. :)


Én nem lennék szemétkedős mert velem sokat szemétkedtek a mostani munkahelyemen...

2022. jan. 16. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!