Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 1 héten 3 napos 10 órás...

1 héten 3 napos 10 órás munka,jól döntöttem?

Figyelt kérdés
Kb. 165 ezer Ft. lesz a nettom. Még nem dolgoztam 10 órát. Kicsit tartok tőle mert álló munka , hajolgatni kell, és a derekam hamar feladja a harcot. Érdekelne kinek, hogy megy el ez a 10 óra, hamar vagy nehézkesen? Mennyi idő alatt szokja meg testem ? Illetve jó döntésnek hangzik ez a munkalehetőség?

2022. jan. 11. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
22%

Mennyi???? 165? az igen. én heti 5x5 órát dolgozom 300 nettóért. Ez pont ugyanannyi, csak minden nap fel kell kelni korán. 5 óra kb szenvedés, de ha van mit csinálni akkor nyílvánhamar eltelik. 10-et elképzelni sem tudok hogy bírnám/nád ki. Én is hasonló munkát végzek, mint te, csak kis szelepeket kell összerakni, meg a csomagolásra a kartondobozt összehajtani.


A fizetés miatt mondanám azt, hogy nem jó döntés, de te tudod, ezt neked kell érezni, hogy mi a sok, mi az amit szívesen csinálsz. Én személy szerint nem vállalném el ennyiért.

2022. jan. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Wao! Szerencsés vagy! Én alapbért kapok 30 órára 1 héten. Én is sokkalom a 10 órát de ugye 3 napban dolgozom le a részmunkaidőt. 9-19 óráig. Sajnos nehezen találtam munkát. Vagy ez vagy a semmi.☹️
2022. jan. 11. 20:09
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nahat az elso nagyon szerencses, mert en meg heti 40 oraban kapok netto 300, diplomaval 😔
2022. jan. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát.. nekem nincs diplomám, a munkahelyemnél meg volt felvétel. hogy a viharba ne mennék oda dolgozni?
2022. jan. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdező 165-ért nem vállalnám el! Van másik munkahely is, más fajta meló. napi 10 órát melózni kész kínszenvedés :D Milyen végzettséged van? Mit dolgozhatsz? támpont: gépész szakos tanulók cégekben napi 4 (négy) órával havi 200-250-et keresnek szellemi-fizikai munká elosztva, természetesen a tananyaguknak megfelelő munkakörben. Én is ott kezdtem a melózgatást, én kereken 160-at kaptam napi 4 órára. Elég monoton volt, de ment. suli után minden nap dolgoztam. Azóta kaptam fizetésemelést, 190-nél járok és már számítógépen is tervezhetek alkatrészeket.
2022. jan. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
50%
Hát.. Én 170 ezret kapok, úgy, hogy napi 9 óra a munkaidőm, plusz 2 óra az utazás oda-vissza… Természetesen a munka rohadt sok, sokszor túlórázok (amit hozzáteszek egyszer sem fizetnek ki), természetesen emellé kapok bejárást, aztán ennyi.. pénzügyi terület, egyetemi végzettséggel.. Mielőtt bárki kamunak gondolná, sajnos nem az, ez a szomorú valóság.. :)
2022. jan. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!