Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak, nagyon szorongok?

Mit csináljak, nagyon szorongok?

Figyelt kérdés
A munkahelyen a hiányokat szokták nézni, hogy miből kellene rendelni. Viszont, már régóta nincs gazdája az osztálynak, mindig más veszi ki a részét belőle, ha van ideje. Már régóta ugyanazokat a hiányokat keresi az ember, nem rendelnek addig újakat belőle, amíg a készlet azt mutatja, hogy van belőle, holott nincs a raktárban egyik sem. Olcsó termékekről beszélünk. A cégnek veszteség lenne addig rendelni belőle. Tehát, szigorúan ellenőriznek minket, más már nagyobb összegű termék esetén is rendelt volna ezekből. A vezetők itt játszanak AC/DC-t hallgatva fent, asztalitenisz bajnokságot folytatva. Én is szívesen játszottam volna velük, de ránk másmilyen szabályok vonatkoznak. Munkám során szorongást érzek amiatt, hogy nem vesznek semmibe. Mit gondoltok erről?
2022. jan. 13. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdésed értelmezhetetlen. Mi köze a szorongásodnak a munkahelyi létező vagy nem létező készletekhez, és te mit izgatod magad rajta? Nem te vagy felelős érte. Menj pszichológushoz.
2022. jan. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon fáj mindig a szívem a munka miatt. Lelkes vagyok, de nem tudom, hogy most a kapcsolóval ki szokott irányít, kit? Engem nem kell, az fix.
2022. jan. 13. 15:45
 3/7 A kérdező kommentje:
*irányítani
2022. jan. 13. 15:45
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Végezd el a rád bízott munkát és semmi más ne érdekeljen. A szorongásoddal meg menj pszichológushoz.
2022. jan. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy a vezetőség mit csinálhat az rád nem tartozik.


Viszont nagyon értelmezhetetlen az írásod is, nincs valami más bajod esetleg a szorongáson kívűl? Kb enyhébb stroke esetén szoktak az emberek ennyire inkoherensen írni.

2022. jan. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ne foglalkozz azzal a munkakörrel és azokkal az emberekkel, vezetőkkel akikhez semmi közöd

Végezd el a munkád és cső

2022. jan. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha krónikus a szorongás érdemes lehet felkeresni egy szakembert, így nehéz segíteni túl összetett a probléma és az információ is kevés. Ha már nagyon elburjánzott a belső frusztráció, nehéz lehet megtalálni a visszautat, általában pont ezek azok az emberek akik az elején csak magnéziumot tömnek magukba később már csak nyugtatóval képesek munkába járni. Szerintem ez egy olyan véglet, ahol érdemes lehet “eltolni” a biciklit és keresni másik munkahelyet. A döntés a kezedben, elvégre gyógyszeres kezelésekre is költheted a fizetésed. Bennem viszont felmerült a kérdés, hogy szereted ezt a munkát csinálni? Lehet a probléma magja a kérdésre adott válasz.
2022. jan. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!