Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kollegakkal kozos program?

Kollegakkal kozos program?

Figyelt kérdés

Lassan 3 eve dolgozom a jelenlegi helyemen. A hangulat alapvetorn nagyon jo, iszonyat sokat nevetunk, megtudjuk beszelni a munkahelyi problemakat, segitenuk mindenben a masiknak stb. Van nyilvan pletykalas meg kibeszeles, de tudjuk, hogy ahol kettonel tobb no dolgozik, ott jelen van. Szorosan 3 kolleganovel dolgozom egy reszlegen, a tobbiek a szomszedos irodaban vannak.



Mindegyikuk idosebb, mint en. Katanak van ket felnott gyereke, Doranak ketto kamasz, Floranak meg nincs. Kata a kozvetlen fonokom. Tehat van koztunk rendesen generacios kulonbseg. Floraval vagyok a legjobban egy hullamhosszon, de ha nem tallakoztunk volna a munkahelyen, nem hiszem, hogy baratkoznek barmelyikukkel is. Floranak 3 honapja volt az eskuvoje, ahova nagy meglepetesemre elhivott koszoruslanynak. Orultem neki, de elegge megvoltam lepodve. Nekunk iden lesz az eskuvonk a parommal, szukkoru, nagyjabol 15en leszunk. Flora kifejezetten nem mutatta, de latszik rajta, hogy zavarja, hogy nem hivom meg. Ok peldaul a parjaikkal szoktak osszeulni neha sorozni. A volegenyem nem viseli el oket, igy o sose jon. Igyekszem en is kibujni a meghivasok egy resze alol. Mert bar bent az irodaban jol megvagyunk, es ok ezt komolyan gondoljak, de bennem ez valahogy megvan, hogy ok kollegak, vege a munkanak, mindenki megy haza es vege. Nincs egyszeruen zsigerileg igenyem arra, hogy tobb idot toltsek veluk.


Ti hogy alltok a kollegaitokhoz? Akikkel jol kijottok, veluk szivesen eltoltitek a szabadidotoket is?


29/L


2022. jan. 14. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A szabadidőm a családtagjaimmal és a barátaimmal szeretem tölteni. Vagyok eleget a kollégákkal együtt.
2022. jan. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szoktak közös programok lenni, de ezek maguktól szerveződnek. Pl van a közelünkben egy pizzéria, ahova munka után időnként beülünk.
2022. jan. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Most valtottam pont melot, de mar elso nap elmentunk sorozni este. Az elozo munkahelyemen is heti szinten logtunk egyutt szabadnap is.
2022. jan. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak olyan programra szoktam csatlakozni ami érdekel.

Havonta két-háromszor.

Hétköznap több időt töltök a kollégákkal mint a barátnőmmel úgyhogy jobban szeretek munka után lelépni.

2022. jan. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!