Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vállalnátok valami munkát a...

Vállalnátok valami munkát a helyemben?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, nappali tagozaton egy két éves okj-s szakmát csinálok, amit nagyon szeretek és már van is egy hozzá nagyon közel álló másik szakmám.

Még a tanév előtt próbáltam a szakmámban elhelyezkedni, de a vírushelyzet miatt (mindenhol arra hivatkoztak állásinterú után) nem sikerült elhelyezkednem benne, ezért az egyik tanárom javaslatára elkezdtem ezt a szakmát nappalin. (bármikor átírhatnak estire, de így legalább állva van a TB-m)

Azon szoktam gondolkozi, hogy mellette valami munkát jó lenne csinálni, mert ugye így semmi keresetem, viszont az iskola elveszi a napok nagyrészét. (minden hétköznap kb. 8:00-tól 16:00-ig)

Plusz még amit itthon is foglalkoznom kell vele.

Így nem tudom, hogy férne még bele valamilyen munka is úgy, hogy egy kis magánéletem is lehessen.


Érdekelne a véleményetek, hogy ez így egyáltalán mennyire okés ilyen idősen és, hogy mit tennétek ilyen helyzetben.


Az értelmes, segítőkész válaszokat előre is köszönöm!



2022. jan. 14. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt neked kell tudni mennyire fér bele, te érzed lenne-e rá időd vagy nem. Az biztos hogy változna az életed, valamiből el kellene venned, hogy a másik dologra legyen időd (pl. ha munkát vállalsz, akkor valószínűleg kevesebbet fogsz a barátaiddal vagy kikapcsolódni).


Bírható és vannak lehetőségek, alkalmi munkák között keress. Akkor mész amikor neked jó, sokszor a ledolgozandó idő is megbeszélhető. Persze egyfajta zsebpénznél többen ne nagyon gondolkodj, de valami legalább jön.

2022. jan. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még a konkrét kérdésre válaszolva: vállalnék, ami egyébként bármikor abbahagyható ha soknak érzed, vagy nézel másikat ha az nem tetszik/találtál jobbat.
2022. jan. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En biztos meloznek, utalom ha nincs penzem vagy ki kell centizni
2022. jan. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy dolgoznèk, 24 èves felnőtt emberkènt.
2022. jan. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha van egy szakmád, érdemes megpróbálni gyakorolni. Nem olyan hosszú idő a képzésed, szerintem estin kibírható. Tudnál mellette pénzt keresni, tapasztalatot szerezni, kapcsolatokat kiépíteni. A korod miatt ne aggódj ha nincs rá okod, mindenkinek más a háttere. Ha neked ez megengedhető, akkor ez van. Pozitív dolog hogy fejlődni, előre lépni próbálsz.
2022. aug. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!