Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek? Kezd egy kicsit...

Mit tegyek? Kezd egy kicsit elegem lenni az életből, de nagyon fájóan. Nincs munkám, pénzem semmi, ha most mindent befizetek, marad 3000Ft-om. SOS kéne a meló. Bemegyek érdeklődni boltokba, azt kamuzzák h nincs felvétel. Sőt az egyik boltban majdnem

Figyelt kérdés

ki akartak zavarni, amiért megkérdeztem. Csövesnek néztek, pedig rendezett, ápolt külsőm van. Komolyan az öngyilkosság is eszembe jutott párszor.


Akárhova megyek melóhelyet érdeklődni, sehol nem vagyok szimpatikus nekik. Ma is az egyik Pizza Hut-ban érdeklődtem, mondta az illető h náluk nincs, de egy másik üzletükben biztos van hely, mert kevesen vannak.

Odamegyek. erre azt kamuzzák h sok embert vettek fel már.


Komolyan fáj az élet. Apám is sokszor lenézett engem, hiába kértem h szeressen, amíg anya élt, eljátszotta h szeret, utána meg előjött az igazi énje és lekezelt leszart állandóan, erre elütötte egy aut és nem volt időnk tisztázni. Ez bennem ez óriási seb.


Mindenki leráz, furának néz, elegem van. Nincs sikerélményem, pedig sos kéne meló. Bármit meg tudnék tanulni, ha beanítják.

ELEGEM VAN !!!!!!!!!!


nincs támaszom, egyedül élek, elegem van, öngyilkosság is megfordult a fejemben, de elálltam tőle.


Keservesen sírok az utcán, elegem van.


Nincs semmi önbizalmam. Ahhoz h a régi életem legyen, meló kéne, akkor visszakapnám a régi önmagamat, de sehova nem kellek


Ku. sok csalódás ér. Jóhiszeműen, kedvesen szólok az emberekhez melókeresés közben is de mindig olyat fogok ki ahol furának néznek...


Kell sos meló, mit tegyek???????????????????????????????????????????? hogy ne érjen csalódás



2022. jan. 18. 21:06
1 2 3 4 5
 1/42 A kérdező kommentje:
K*rvára elegem van, már elnézést, de borzalmasan vagyok
2022. jan. 18. 21:09
 2/42 A kérdező kommentje:

Régen a gimiben mindenki szeretett, sőt ha találkozom régiekkel, érzem h uyanúgy szeretnek..


De az élet ttöbbi részén az van amit fentebb leírtam. Minden kedves szó annyira jól esik.

2022. jan. 18. 21:11
 3/42 anonim ***** válasza:
54%
Nem írtad hová valósi vagy, de ha vannak ilyen helyek akkor gondolom nagyváros. Ott meg azért lehet melót találni. csak kitartónak kell lenni.
2022. jan. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
75%
Találkozz többet a régiekkel!
2022. jan. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
37%
Valami gyárba biztos felvesznek, elég nehéz elhelyezkedni ebben a szaros országban tudom, de ideiglenesen menj valami szar gyárba...úgysem tartják sokáig meg az embereket sajnos sehol, biztos van valami üresedés.
2022. jan. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%

És mi a szakmad, és melyik városban élsz?? Hány éves vagy? Nő vagy férfi? Eddig miket csináltal?


A negatívizmus és önsajnálat helyett írj inkább konkrétumokat, hátha tud valaki valamit neked!

2022. jan. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb csinalj egy fenykepes oneletrajzot es professionalon kuldozgesd.. azzal tobbre mesz. Milyen szakmad van?
2022. jan. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:

Hát igen, valóban nehéz elhelyezkedni ebben a szaros országban. Gyárba is írtam már, egyenlőre semmi. Nagyon köszi a tanácsot. Valóban nem nagyon tartják meg az embereket, így lehet üresedés.


Budapesten élek, kitartó vagyok, sok hete ezt csinálom h bejárok mindenhova érdeklődni, de nulla sikerélmény és sok helyen azt éreztem h nem vagyok nekik szimpatikus. Nem tudom miért...


Tesco, cba, minden ilyen helyet végig jártam.


Az egyik helyen azt mondják h elég az érettségi (nekem az van) , elküldenek egy másik helyre ahol lehet h van hely dolgozni, ott meg azt mondják h nem elég az érettségi, hiába mondom nekik h azzal küldtek ide h elég.


Mi lesz velem??? 3000Ft-ból a következő számlákat már nem tudom fizetni, az éhenhaláshoz elég...


Borzalmasam vagyok.


NEM önsajálat ez, nem annak szántam, hanem nagyfokú félelem.

Akkor lélegeznék fel, ha melóm volna. De igazad van, írok konkrétumokat, hátha valaki segít, köszi a tanácsot.


Érettségim van, Bp-en élek, jártam az érettségi után is suliba csak nem sikerült de a bizonyítvány megvan ..

2022. jan. 18. 21:26
 9/42 A kérdező kommentje:
Küldözgettem önéletrajzot is de semmi...
2022. jan. 18. 21:29
 10/42 A kérdező kommentje:
Valaki?
2022. jan. 18. 21:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!