Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek? Kezd egy kicsit...

Mit tegyek? Kezd egy kicsit elegem lenni az életből, de nagyon fájóan. Nincs munkám, pénzem semmi, ha most mindent befizetek, marad 3000Ft-om. SOS kéne a meló. Bemegyek érdeklődni boltokba, azt kamuzzák h nincs felvétel. Sőt az egyik boltban majdnem

Figyelt kérdés

ki akartak zavarni, amiért megkérdeztem. Csövesnek néztek, pedig rendezett, ápolt külsőm van. Komolyan az öngyilkosság is eszembe jutott párszor.


Akárhova megyek melóhelyet érdeklődni, sehol nem vagyok szimpatikus nekik. Ma is az egyik Pizza Hut-ban érdeklődtem, mondta az illető h náluk nincs, de egy másik üzletükben biztos van hely, mert kevesen vannak.

Odamegyek. erre azt kamuzzák h sok embert vettek fel már.


Komolyan fáj az élet. Apám is sokszor lenézett engem, hiába kértem h szeressen, amíg anya élt, eljátszotta h szeret, utána meg előjött az igazi énje és lekezelt leszart állandóan, erre elütötte egy aut és nem volt időnk tisztázni. Ez bennem ez óriási seb.


Mindenki leráz, furának néz, elegem van. Nincs sikerélményem, pedig sos kéne meló. Bármit meg tudnék tanulni, ha beanítják.

ELEGEM VAN !!!!!!!!!!


nincs támaszom, egyedül élek, elegem van, öngyilkosság is megfordult a fejemben, de elálltam tőle.


Keservesen sírok az utcán, elegem van.


Nincs semmi önbizalmam. Ahhoz h a régi életem legyen, meló kéne, akkor visszakapnám a régi önmagamat, de sehova nem kellek


Ku. sok csalódás ér. Jóhiszeműen, kedvesen szólok az emberekhez melókeresés közben is de mindig olyat fogok ki ahol furának néznek...


Kell sos meló, mit tegyek???????????????????????????????????????????? hogy ne érjen csalódás



2022. jan. 18. 21:06
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
76%
A kifli.hu raktárba keres dolgozókat. Egy próbát megérhet.
2022. jan. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
73%

"Leírtam már ezt a hosszabb levelemben"


Hát én egyik kommentedben sem láttam eddig, hogy 35 éves férfi vagy és voltál eddig csomagoló, áru összekeszito, meg irodista, meg színházi dolgozo is.


Miért viselkedsz tényleg ilyen furán? Meg ez a segítsetek, ne hagyjátok cserben, stb.


Komolyan gondolod, hogy így valaki segíteni fog?


Szedd össze magad, küldj önéletrajzokat, es próbálkozz. Mindenki így csinálja.


Előbb utóbb sikerülni fog.!

2022. jan. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%
McDonald's? Oda mindig keresnek embert.
2022. jan. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
84%

Egy ötlet: Fb-n van egy Host/hostess munkák nevezetű csoport, keress rá, szinte faék meló és vannak helyek ahol eléggé megfizetik. Vagy pedig (lehet hülye ötlet, de a semmitől több) gyorsétterem pl.

Vagy futárszolgálat (függetlenül attól, hogy van-e vagy nincs jogosítványod)

2022. jan. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
72%
Sorry, 24-es voltam; lényeg hogy tudsz úgy is futár lenni, ha nincsen. Bár tény hogy az körülményesebb lehet, de túl lehet vele vészelni X időt, amíg nem sikerül kicsit jobban bebiztosítanod magad.
2022. jan. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%
En csak tanaccsal tudok szolgalni es ha van eszed nem sertodsz meg rajta hanem megfogadod. Krvara ne igy add elo magad.. ne mutass gyengeseget, ne alazkodj meg, ne lassak ezt a ketsegbeesettseget meg ha ugy is van. Sajnalatbol senki sem fog alkamlazni. Inkabb magabiztossagot, erot, szorgalmat sugallj. Legyel talpraesett es tokos, de kozbe alazatos es ne ramenos..
2022. jan. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
74%

Nem az vagy aki az miatt panaszkodott hogy FB-n letiltotta mindenki aztán ismételgette hogy segítsünk ha valaki nem írt két percen belül?


Mert amúgy most 35 évesen nem tudom milyen segítséget vársz, nem mehet senki oda helyetted, hogy munkát keressen, ha meg idegileg vagy szét, akkor szakemberhez kell fordulni, az sem szégyen, de legalább megpróbál valamennyire összeszedni és segíteni. Ennél többet nem nagyon tudunk így tenni, leírták többen is, próbálkozni kell munkát keresni, ha a negyedik hely sem jön össze akkor menni az ötödik helyre.

2022. jan. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%

Tisztelem a küzdőszellemed és átérzem a helyzeted. A legjobbakat kívánom. Ezt a munkát esetleg lecsekkolhatnád:

[link]

2022. jan. 19. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:

Nem tiltottak le fb-on..


Azt nem ertem meg, hogy miert nem vagyok szimpatikus sok helyen. Osszevissza kamuznak melohelyeken h ezert meg ezert nem vesznek fel, latom a reakciojukon, az arcnimikajukon,furcsallnak, elegem van, osszesen van 3000ftom ha mindent befizetek, nagyon szenvedek, nem tudom elvezni az eletet. .. .

Minden nap sirok, erzem a szervezetemen, h gyengulok fizikailag. Tegnap ugy alltam fel az asztaltol h majdnem elszedultem, a csalodas, a fajdalom miatt


Mi a francot csinaljak? Nincs tamaszom, egyedul vagyok teljesen

2022. jan. 19. 07:52
 30/42 A kérdező kommentje:
Nagyon jokat irtok amugy, csak erzem h gyengulok fizikailag, fogytam is sokat,
2022. jan. 19. 07:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!