Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek? Kezd egy kicsit...

Mit tegyek? Kezd egy kicsit elegem lenni az életből, de nagyon fájóan. Nincs munkám, pénzem semmi, ha most mindent befizetek, marad 3000Ft-om. SOS kéne a meló. Bemegyek érdeklődni boltokba, azt kamuzzák h nincs felvétel. Sőt az egyik boltban majdnem

Figyelt kérdés

ki akartak zavarni, amiért megkérdeztem. Csövesnek néztek, pedig rendezett, ápolt külsőm van. Komolyan az öngyilkosság is eszembe jutott párszor.


Akárhova megyek melóhelyet érdeklődni, sehol nem vagyok szimpatikus nekik. Ma is az egyik Pizza Hut-ban érdeklődtem, mondta az illető h náluk nincs, de egy másik üzletükben biztos van hely, mert kevesen vannak.

Odamegyek. erre azt kamuzzák h sok embert vettek fel már.


Komolyan fáj az élet. Apám is sokszor lenézett engem, hiába kértem h szeressen, amíg anya élt, eljátszotta h szeret, utána meg előjött az igazi énje és lekezelt leszart állandóan, erre elütötte egy aut és nem volt időnk tisztázni. Ez bennem ez óriási seb.


Mindenki leráz, furának néz, elegem van. Nincs sikerélményem, pedig sos kéne meló. Bármit meg tudnék tanulni, ha beanítják.

ELEGEM VAN !!!!!!!!!!


nincs támaszom, egyedül élek, elegem van, öngyilkosság is megfordult a fejemben, de elálltam tőle.


Keservesen sírok az utcán, elegem van.


Nincs semmi önbizalmam. Ahhoz h a régi életem legyen, meló kéne, akkor visszakapnám a régi önmagamat, de sehova nem kellek


Ku. sok csalódás ér. Jóhiszeműen, kedvesen szólok az emberekhez melókeresés közben is de mindig olyat fogok ki ahol furának néznek...


Kell sos meló, mit tegyek???????????????????????????????????????????? hogy ne érjen csalódás



2022. jan. 18. 21:06
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
Ha volna sikerélményem, az magabiztosságot adna
2022. jan. 18. 21:33
 12/42 A kérdező kommentje:
segítsetek
2022. jan. 18. 21:37
 13/42 anonim ***** válasza:
35%
Tudok mosogato melot. De az napi 14 ora es nem allsz meg. Feher vagy?
2022. jan. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
érdekelne és más is írjon hogy miket tud ajánlani
2022. jan. 18. 21:49
 15/42 anonim ***** válasza:
76%

Férfi vagy nő vagy? Hány éves? És eddig miket csináltal?


Ezekre miért nem válaszolsz?


Kezdem érteni, miért hajtanak el mindenhonnan.

2022. jan. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:

Leírtam már ezt a hosszabb levelemben.


Férfi vagyok, 35évesm Bp-en élek,Érettségim van, voltam csomagoló, áruösszekészítő, irodában is dolgoztam, színházban is (színházban önkéntes)


Aztán apát kellett ápolni és így kiestem a munkából...

2022. jan. 18. 21:53
 17/42 A kérdező kommentje:
nem levelemben, kommentemben
2022. jan. 18. 21:53
 18/42 A kérdező kommentje:
Ne hagyjatok cserben írjatok
2022. jan. 18. 22:00
 19/42 A kérdező kommentje:
Minden segítségnek nagyon örülök
2022. jan. 18. 22:05
 20/42 A kérdező kommentje:
Valaki?
2022. jan. 18. 22:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!