Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek? Kezd egy kicsit...

Mit tegyek? Kezd egy kicsit elegem lenni az életből, de nagyon fájóan. Nincs munkám, pénzem semmi, ha most mindent befizetek, marad 3000Ft-om. SOS kéne a meló. Bemegyek érdeklődni boltokba, azt kamuzzák h nincs felvétel. Sőt az egyik boltban majdnem

Figyelt kérdés

ki akartak zavarni, amiért megkérdeztem. Csövesnek néztek, pedig rendezett, ápolt külsőm van. Komolyan az öngyilkosság is eszembe jutott párszor.


Akárhova megyek melóhelyet érdeklődni, sehol nem vagyok szimpatikus nekik. Ma is az egyik Pizza Hut-ban érdeklődtem, mondta az illető h náluk nincs, de egy másik üzletükben biztos van hely, mert kevesen vannak.

Odamegyek. erre azt kamuzzák h sok embert vettek fel már.


Komolyan fáj az élet. Apám is sokszor lenézett engem, hiába kértem h szeressen, amíg anya élt, eljátszotta h szeret, utána meg előjött az igazi énje és lekezelt leszart állandóan, erre elütötte egy aut és nem volt időnk tisztázni. Ez bennem ez óriási seb.


Mindenki leráz, furának néz, elegem van. Nincs sikerélményem, pedig sos kéne meló. Bármit meg tudnék tanulni, ha beanítják.

ELEGEM VAN !!!!!!!!!!


nincs támaszom, egyedül élek, elegem van, öngyilkosság is megfordult a fejemben, de elálltam tőle.


Keservesen sírok az utcán, elegem van.


Nincs semmi önbizalmam. Ahhoz h a régi életem legyen, meló kéne, akkor visszakapnám a régi önmagamat, de sehova nem kellek


Ku. sok csalódás ér. Jóhiszeműen, kedvesen szólok az emberekhez melókeresés közben is de mindig olyat fogok ki ahol furának néznek...


Kell sos meló, mit tegyek???????????????????????????????????????????? hogy ne érjen csalódás



2022. jan. 18. 21:06
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
Nagyon rossz igy, valoban ossze kell szedni magam, de nagyon nehez. Aki nem elte ezt at az nem tudja milyen...
2022. jan. 19. 08:12
 32/42 A kérdező kommentje:
Nem tudok enni, 3000ftbol es a fizu is legjobb esetben is 1honap.
2022. jan. 19. 08:13
 33/42 A kérdező kommentje:
Istenem meddig tart ez meg...
2022. jan. 19. 08:14
 34/42 anonim ***** válasza:
100%

Amit javasolni tudok: nyilvánvalóan örököltél valami pesti lakást, ezért azt add el, majd költözz le egy vidéki nagyvárosba, ahol kb feleennyiért tudsz valami kis garzont venni, a különbözetből meg fent tudod tartani magad, amíg nem találsz állást. Esetleg pszichológushoz tudsz járni álláskeresés előtt, mert biztosan van valami a kisugárzásodban, ami miatt mindenhol elutasítanak.

Egy másik ötlet ha esetleg több szobás a lakás: add ki a másik szobát.

Lépj be több építőipari csoportba facebookon és írd ki, hogy segédmunkát vállalnál, azokból mindig hiány van és rengeteg hely van, ahol napi vagy heti kifizetés van.

2022. jan. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen más rokon nincs a szüleiden kívül? Barát, barátnő, így 35 évesen?
2022. jan. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
100%
Máltai Szeretetszolgalat, ha minden kötél szakad.
2022. jan. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
54%
Ez az ország szégyene, hogy ilyen szituk vannak. Sajnos család nélkül egy örök hátrány az élet, és igazából mindenki osztja az okosságait, de épkézláb segítség sehonnan sem érkezik. Ez is olyan dolog, hogy aki nem tapasztalta, hogy milyen háttér nélkül, egyedül élni, az bele sem tud gondolni abba, hogy ez mennyire nehéz. A kormány is egy f. sz, mert soha nem támogatja a család nélküli, egyedül élőket, pedig nekik van jobban szükségük erre. A fiataloknak ezerrel munkalehetőség, családosoknak, nyuggereknek extra támogatás mindenre. Orbán helyében nem nagyon nem lennék erre büszke. Semmit sem tesz azokért, akikért valóban kéne.
2022. jan. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
19%
na 20.000 forintból 3000 maradt? az a baj hogy válogatós vagy
2022. jan. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
75%
Ha Mon nem megy, ki kell kicsit tekinteni. Nem csak Mo létezik. Nézegess munkákat Németországban is, van egy ilyen csoport facebookon
2022. jan. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
79%
Erdekes pedig rengeteg melo van. Lehet nagyok az igenyeid. Gyarba, raktarba, futarnak vagy epitoiparba pl mindenkit felvesznek, de sok ilyen van meg. Toltsd fel az oneletrajzod professionalra es kerj ertesitest betanitott melokrol. Egy gombnyomassal jelentkezhetsz is 🤷‍♂️ kuldesz vagy 20at tuti hivnak par helyrol. Bar nem az utcso pillanatba kene keresgelni
2022. jan. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!