Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Erre a roppant kínos munkahely...

Erre a roppant kínos munkahelyi mosdós esetre hogy reagáltatok volna?

Figyelt kérdés

23 éves nő vagyok, egy kisebb cégnél dolgozom két éve. A fönököm egy 50-es férfi, aki amúgy tök jó fej viszont néhány hónapja megtette a picike egyetlen lányát ügyvezető helyettesnek, aki egyrészt tipikus insta modellkinézet, talpig sminkben, mutogatja magát,de ami rosszabb hogy másrészt nem ért semmihez. Viszont nagyon szeret dirigálni és lekezelő velünk, pedig egyidősek vagyunk. Több kolléganőmmel is.


Ma mentem volna mosdóra, és megtörtént az a baromi ciki dolog, hogy amint lépek be (nemenként egy wc fülke van) az ajtón, valaki épp egy liter légfrissítőt fúj ki két wc lehúzás közben a nőiben, na és amint nyílt az ajtó látom hogy kedves kis női felettesem libben ki onnan. Megvető, lenéző tekintetek a részéről, pedig egy szót sem szóltam, inkább gyorsan besiettem a büdi helyszínre. Persze, természetes dolog, de mikor valaki úgy hagyja ott, hogy nincs levakarva a nyom, az undoritó. Kiszóltam utána, hogy illik a wc-t tisztán hagyni, ezt viszont nem tudom hallotta e még vagy már kiment.


Azt érzem hogy a kínos találkozó óta még szúrosabban néz rám, félek nehogy valami rosszat kitaláljon rólam és szóljon az apjának. Arra gondoltam valahogy enyhíteni kéne ezt a távolságtartást, szerintetek mit tudok tenni?



2022. jan. 25. 14:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Magyarul, szarosan hagyta ott a vécét? Ez neki kínos🤷‍♂️
2022. jan. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Engem nem érdekelnek a WC-s dolgok. Hatalmas területű munkahelyen dolgozom, ahol egy mozgássérült, idősebb nő takarítja a WC-ket, régen nagyon precíz volt, de már nincs annyi energiája rá. A takarítók létszáma kevés, volt olyan, hogy egy műszakban, volt egy takarító a hatalmas területen. Munkatársak pletykálnak már, hogy biztos én nem tartom higiénikusan a helységet, de azért nem állok én be takarítónak, ha nincs ember, aki egy nap, többször foglalkozna vele.
2022. jan. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
*pletykáltak
2022. jan. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
10%
Semmi ciki nincs abban, hogy a nagy dolgát végezte, és hallottad a légfrissítőt. A megvető tekintetet csak te képzeled, illene felnőttebben viselkedned.
2022. jan. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
4-es: a gond nem a nagy dolog meg a légfrissítö, hanem hogy a WC-kefét nem használta!
2022. jan. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
57%
részmunkaidős vagy, vagy munkaidőben gyakorizol?
2022. jan. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
8:00-14:00ig dolgozom, hat órában.
2022. jan. 25. 14:47
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
5-ös Inkább az a dilemmája a kérdezőnek, hogy megérte -e neki ezért beszólni, mert bosszút állhat a kiscsaj! Nagyon nem mindegy.
2022. jan. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen, végre érti valaki a kérdés lényegét. :)
2022. jan. 25. 14:51
 10/16 anonim ***** válasza:
62%
En visszafordultam volna es a ferfi vecebe megyek. Gondolom, egyszemelyes. Mert a noi ha nem az, visszafordulok es masik fulke. Nalam ez magatol jon, ami gusztustalan, az gusztustalan.
2022. jan. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!