Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Önéletrajz készítésnél ajánlat...

Önéletrajz készítésnél ajánlatos megadni az általános iskolai tanulmányt?

Figyelt kérdés

2022. jan. 25. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak az van, akkor célszerű... Ha van középiskola, stb, akkor nem muszáj.🤷‍♂️
2022. jan. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor ha nincs érettségid.

Legmagasabb végzettséget szokás beleírni, többit nem.

2022. jan. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És ha van gépkezelői szakképesítésem (targonca) akkor azt képességek, készségek-hez érdemes írni? Legalábbis bizonyítvány van róla viszont nem emlékszem, hogy ez okj-s képzés volt-e. Igazából targoncához kellett 3 éve és a munkáltató kötelezően előírta, hogy tegye le a jogosítványt mindenki aki használ bármilyen gépet is.
2022. jan. 25. 16:04
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
hat ha magasabb nincs, akkor add meg. barmi mas paport, kepzest, kurzust, akarmit is mindenkeppen add meg
2022. jan. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem írtam bele az általános iskolát. Akkor írnám bele, ha lenne benne valami extra (pl. más tannyelvű suli - ez jól jöhet a nyelvtudás terén), vagy ha az lenne a legmagasabb végzettségem.

A targoncás jogsit én az egyéb képességek közé írnám, mint a B kat. jogsit és a nyelvvizsgát is.

2022. jan. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2022. jan. 25. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!