Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Diákmunka önéletrajz ötletek???

Diákmunka önéletrajz ötletek???

Figyelt kérdés
Találtam egy munkát, pakololos könnyű fizikai, ez lenne életem első munkája, és nem tudom mi merre hány méter hol kezdjem az önéletrajzot stb segítség kene :( 17L nem találok jó sablont

2022. febr. 4. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
2022. febr. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

A neten rengeteg mintát találsz. Word-ben meg megszerkeszted. Kell egy fotó is. Beleírod az iskoláidat. Munkahely híján mást nem tudsz írni.


Plusz a sablonos marhaságok: monotonitástűrés, csapatban dolgozni tudó, önállóan dolgozni tudó stb.

2022. febr. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%

Először is: Nyugi, relax! :) Másodszor: nézz szét a neten, sok CV sablon van. Milyen lenne a számodra jó sablon? Ha nem találsz neked tetszőt, MS word-ben te is tudsz szerkeszteni.

Egy oldalnál nagyobb terjedelmű ne legyen az önéletrajz, elég ha leírod a sulikat, ahová jártál, esetleg hobbik, versenyek,ha van valami említésre méltó, hogy egy kicsit személyesebb legyen. Diákmunkáknál szerintem ezek simán beleférnek. Írd fel az elejére az elérhetőségeidet is,amiken kereshetnek.

Amire nagyon figyelj oda mindenképp, hogy helyesírási hiba ne legyen benne.

2022. febr. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
hello,én nem tudom, csak annyit mondanék, hogy táblázattal könnyebb; mint tabulátorokkal. meg én pl magamnak europass -osat csináltam.
2022. febr. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Önéletrajz alapjai:

-személyes adatok (név, születési idő, lakcím, email, telefonszám, esetleg anyud leánykori neve)

-iskolák, megszerzett végzetség (pl. Nyelvvizsga, jogsi)

-munkatapasztalat

("Pályakezdő vagyok.")

-társas kompetencia

(Önállóság, monotonitástűrés, könnyen beilleszkedés stb)

-Magadról

(Hobbi, szabadidős tevékenység)

2022. febr. 5. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!