Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyobb multiknál szellemi...

Nagyobb multiknál szellemi munkakörben lenni (pl projekt manager meg hasonlók) javarészt rossz és stresszes? Mennyire érzed magad egy darálógépben?

Figyelt kérdés

Keresem a helyemet az utóbbi időben.


Legutóbbi helyemen kiszívták minden energiámat belőlem egy irdatlan rossz szervezeti működésnek köszönhetően, már nagyon utáltam a cégére a napokat, iszonyú megterhelő volt szellemileg is. Nagy fluktuációt is okozott a cégben, egy darálós rendszerben találtam magam, ami gerjesztette a leterheltséget, ezáltal az emberek közötti frusztrációt.


Mindenhol ilyen multinál lenni? Már előre félek jelentkezésnél.

Kis cég is lenne aki felvenne.



2022. febr. 4. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom a projekt menedzser hogy lehetne nem stresszes, amikor verseny van meg határidők, amik általában neccesen teljesíthetők.
2022. febr. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jogos, a projekt menedzser lehet h*lye példa. Úgy általánosságban ettől eltekintve a multi az = xar szürke daráló?
2022. febr. 4. 22:21
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A többség ilyen.. porszem vagy a gépezetben. Kis cégek se másak, ott meg 4 ember helyett dolgozol.
2022. febr. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"a multi az = xar szürke daráló?"


Attól függ. Rajtad is múlik, hogy mennyire használnak ki. Aki nem vágyik nagy babérokra, nem ambíciózus, az simán el tud lenni a langyos vízben. Reggel számítógép bekapcs, e-maileket elolvasod, válaszolgatsz, aztán elmész reggelizni egy fél órácskára. Délelőtt haladsz egy kicsit a projektjeiddel, majd jön egy jó hosszú ebédszünet, kávézgatás a kollégákkal, stb. Délután 4-kor (vagy fél 5-kor) számítógép kikapcs, másnap reggelig nem foglalkozol semmivel, ami munkával kapcsolatos. Nyilván nem te kapod majd év végén a legjobb értékelést, később leszel senior, kisebb lesz a fizetésed, mint azoknak, akik hajtják a mókuskereket egész nap és állandóan túlóráznak, de hát valamit valamiért, nem igaz?

2022. febr. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4 Köszi, van igazság abban, amit írsz.. Próbálom most ezt magamba sulykolni.

Engem már hajszolt ki munkakör így, mostanra már megtanultam én is, hogy nem éri meg kicsinálnia magát az embernek. Kb erre jutottam magamban, amit írtál tanulságként. Mármint hogy ha visszakerülök, erre figyelnem kell.

2022. febr. 4. 22:44
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon cég és pozíciófüggő. Cég szempontjából tapasztalataim alapján az autóipar sokkal stresszesebb mint pl. a bankszektor, mert ha áll a gyár akkor percenként van veszteség.

Pozíció esetén akkor van az ember rossz helyzetben, ha elméletileg könnyen betölthető helyen dolgozik, a projektmenedzser pont ilyen. Nagyon ritka belőle a jó, viszont senki nem akarja elismerni, mert látszólag bármikor csinálhatja az utcáról betoppanó Mari is. Ugyanakkor egy szoftverfejlesztőt manapság nehéz kapni, ezért nem égetik ki, mert ha elmegy, nem tudják pótolni.

2022. febr. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!