Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerinted hatalmas hülyeség...

Szerinted hatalmas hülyeség ez a munka ötlet?

Figyelt kérdés

Utálok dolgozni (ezt csak azért írom mert lehet fontos tényező) de van egy ötletem amin komolyan el gondolkodtam...nem tudom miért jutott eszembe, lehet azért mert nincs munkám most meg a szüleimmel élek és ez zavar.


A lényeg annyi hogy kőműves munkák után takarítani...mármint teljesen kész munkák után puccba vágni magát a helyiséget.


Hát ennyi :d a nagy ötletem, azt sem tudom mekkora beruházás lenne, lenne e egyáltalán értelme, de külföldön sok ilyen van azt hiszem...ja és haverommal csinálnám.


Szerintetek hatalmas hülyeség, vagy lehetne belőle valami? Csak egy ideig csinálnám amíg valami másba nem tudnék fektetni...olyan hatalmas igényeim sincsenek most, megvan mindenem, de azért kényelmetlen ennyi idősen otthon élni egyedül 29f


2022. febr. 5. 23:47
 1/4 anonim ***** válasza:
17%

hát azért nem tudom ezt mennyire gondoltad át, mert ez nem kis munka és nem kis felelősség

főleg ha eltörtök valamit, vagy tönkretesztek valamit eléggé zsebbenyúlós tud lenni a dolog

2022. febr. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
87%
Takarítani is tudni kell, és kapcsolat is , hogy melót kapj,nm2 olan egyszerű ez na.
2022. febr. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%

Sok ilyen cég van.

Extrem takarítók, például.

2022. febr. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok.

Például ezek.

[link]

Ez is egy szakma.

Ja! És kőkeményen dolgozni kell, minőségi munkát nyújtani.

2022. febr. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!