Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyemen nincs szabadság?

Munkahelyemen nincs szabadság?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen, ha elmegyek szabadságra, le kell dolgoznom egy másik nap (tehát két műszakot viszek egy nap, 6 óra helyett 12.), Ha más megy el szabadságra, akkor ő hosszúzik helyettem, mikor én megyek.


Ez az első munkahelyem, és megemlítettem munkatársaimnak a próblémám, hogy gyakorlatilag nincs szabadság, mert egy másik nap ledolgozzuk. Évi 20 nap fizetett szabadság jár nekem, ami gyakorlatilag érintetlen marad a cserebere miatt, azt mondták, ebben semmi kivetnivaló nincs, mindig is így csinálták.


Mit tehetnék a felmondáson kívül?



2022. febr. 8. 20:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%
gondolom kis cég :) sajnos ez ilyen.. semmit nem tudsz tenni :) nézd meg ügyfélkapun be vagy e jelentve, mert ilyen helyeken sokszor az sincs meg
2022. febr. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 grafno ***** válasza:
100%
Havi kimutatas/fizetési papir nincs amin rajta van melyik nap mennyit dolgoztál és mit számoltak el?
2022. febr. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
86%

kedves 1-es.. :D

nincs 600diplomám, nincs 20egyetemem, csak szakmám, amiben dolgozok baristaként :) van szabadságom, napi egy fél órás szünetem, és kettő 10 perces, ezenkívül normálisan szabadnapjaim :)

napi 8 és fél órákat dolgozok..

nem nyalogatoma főnök tökeit, és tökre elvagyok..

sajnálom az életed, hogy ilyen a véleményed mindenről..

2-es voltam

2022. febr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
#3 de van, oda mindig be van írva 2 nap szabadság (majdnem mindenkinek ugyanarra a két napra van beirva, közben pedig bent dolgoztunk aznap), többi nap 6 óra.
2022. febr. 8. 20:29
 5/25 A kérdező kommentje:

Szabadnapot szeretnék, igen.

Ha elmegyek szabadnapra, akkor azt a követő munkanapon (vagy amikor a másik szeretne szabadnapra menni) 6 óra helyett, nem 12-őt szeretnék dolgozni.

2022. febr. 8. 20:32
 6/25 anonim ***** válasza:
24%

4. Azért nem mindenhol van ilyen +2db 10 perces szünet,és sok helyen ahol van,ott csak papíron van...

Égjen a munkától az a kemény excel táblázat,gyerünk dolgozni!

2022. febr. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
64%
Ez valami részmunkaidős állás, hogy napi 6 órát dolgozol?
2022. febr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Feljelentheted. De ez a munkahely mindenképp kuka. Jobban jársz, ha keresel másikat.
2022. febr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
#8 igen
2022. febr. 8. 20:35
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Be vagy egyáltaan jelentve?

Ez teljesen törvénytelen!

2022. febr. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!