Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jogosan "kaptam fel a vizet"...

Jogosan "kaptam fel a vizet" vagy tenyleg tulreagaltam?

Figyelt kérdés

Adott egy uj munkahely bo 5 honap utan most viszont felmondtam. 1 elso honapban eltort a labam mert ram esett valami sz.r ami nem volt normalisan rogzitve. Elismertek munkahelyi balesetnek oke. Utana vissza mentem dolgozni gipsz utan kaptam sint a labamra de bementem ugy is dolgozni mert mondom nem leszek bunko veluk. 1 HET utan elkaptam a covidot.. 1 hetem ki maradt sajna de utana vegre sikerult mar elkezdenem rendesen melozni is. A munkatarsaim elkezdtek hogy jajj jol megjatszottam a labtorest meg a kamu betegsegeimet csak szinleltem az egeszet hogy tappenzel felvegyenek azt ne kelljen dolgoznom. Csak annyit mondtam nekik hogy remelem ugyan ezt a kamu betegseget es a szinlelt labtorest is pont ugyan ugy kapjak el mint en.


A munkaval semmi bajom nem volt soha se. 8 ora anyagmozgatas a legnehezebb 30kg volt de az ritkan kellett vinni. Ilyen nagy tekercseket kepzeljetek el amibol aztan ruhat meg egyeb butorok disziteset csinaltak pl borkanapek stb.

A munkatarsaim folyamatosan baszogattak hogy nagyon lassu vagyok meg hogy mindent elrontok (mikor pedig nem is mert nagy fonok kiemelte hogy amugy friss munkaskent mennyire gyorsan dolgozok hogy majdnem 1 szinten vagyok azokkal akik 25 eve ott dolgoznak).

Olyat is kamuztak hogy vagtam el a tobb millio forintos gepnek a kabelet (pedig a kozelebe se voltam meg munkambol adodoan meg vagoeszkozom sincs XD).

Es ez igy ment honapokon keresztul aztan mar egyik este elkezdtek kb a torkukbol orditani hogy mi a fa.szt kepzelek hogy takarodjak vissza az anyaggal mert nekik kur.vara nem az kell meg ilyenek na ott eldurrantam az agyam elkuldtem oket a k.rva anyjukba mert ok adtak le hogy mit vigyek fel nekik erre belem kotnek hogy megse az kell nekik.. masnap megkaptam a fizetesemet latom elvan szamolva vagy 100 ezer forintal. Na mondom akkor a mai naptol vegyetek ugy hogy felmondtam.



#munkahely #Bunko munkatarsak
2022. febr. 14. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
98%

Ha lejárt a próbaidőd a felmondási idő téged is köt. Az azonnali hatályúnak indoka lehet az elszámolás, de csak akkor ha szóltál és nem történt semmi, ha rendezték, akkor rendes felmondással elmehetsz, ha jófej a főnökség, akkor a felmondási idő egy részétől vagy egészétől is eltekinthet. De az nem játszik, hogy fogod magad és nem mész be, mert te jössz ki belőle szarul.

Amúgy én is felmondanék a helyedben, ha ilyen trágya a társaság.

2022. febr. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Kíváncsi lennék, hogy egy lábtöréathogyan lehet színlelni, kipróbálnám.


Nem reagáltad túl, tele lett a pohár, ez van.

2022. febr. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát én is. Mivel túl sokat voltam "betegbe" ezért a főnökség azt mondta hogy még 3 honappal megtoldják a próbaidőmet így próbaidőn belül mondtam fel.

Amúgy meg ha lenne is kötelező felmondási idő se dolgoznám le. Na akkor fixen direkt elmennék betegallományba. Kényszeríthetni nem kényszeríthet hogy de már azért is dolgozzak. Ha ők tuskók én miért ne legyek?

2022. febr. 14. 13:03
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazávól nem is céget kéne ekézni, hanem a "kedves" munkatársaidat. A főnökség szerintem nagyon korrekt és jófej volt veled. Igazából a többit kéne neki megfingatni. Gondolom szúrta a szemüket, hogy jól dolgozol, mert ha túl jó vagy, akkor őket is elkezdik bacogatni, hogy lehet gyerekek így is.
2022. febr. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
2: Van, aki képes szándékosan eltörni testrészét, csak, hogy több, mint 1 hónapot hiányozhasson. Én találkoztam már ilyenekkel. Bár ők jobbára kemény alkoholisták voltak. Egyikük a lábát törte el, és utána mindennap már reggel nyolcra bicegegett mankóval az egész napos kocsmázásra.
2022. febr. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hagyd ott ennyi nekem is volt ilyen esetem.


Az, hogy nyugodtan dolgozhatsz bármennyi pénzt megér.

2022. febr. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben vagyok mert én 3 hónapja vagyok egy helyen amin elsőre minden jól indult. De aztán jött a bűvös, tapló paraszt munkatárs aki rámállt valamièrt. A faszit úgy kell elképzelni, hogy a saját feleségét büdös k nal hívja meg menet közben(de mindig) kicsulázik az ablakon. Azt hiszi ő a második főnök és mindent megtehet holott ő is egy szaros beosztott. Ha olyan kedve van füttyög nekünk meg “lábhoz kutyák” ezt mondogatja. Aztán én nem vagyok egy agresszív gyerek de felment a pumpám rendesen ettől amit éreztetek is vele olyankor. Azóta rám van szàllva. Össze vissza hazudozik rólam, lejárat, hátam mögött kibeszél de a szemembe megy a jópofi mert egy gerinctelen kétszínű kis g. A főnöknek is össze vissza hazudozik éppen ahogy kedve tartja a saját malmára hajtva a vízet. Pl ha akkor megyek ki a mosdóba amikor ő nem tartja jónak mert épp akar valamit vagy éppen akkor megyek ki cigizni amikor neki nem tetszik akkor megy szöveg hogy én leszarom a munkám stb. Ma pl hallottam a másik szobából hogy mondja a munkatársamnak, hogy én mi a f@szt képzelek úgy magamról meg hogy kirúgat a g-be csak mert nem csicskulok be neki. Szóval erről ennyit.
2022. febr. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!