Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Túlreagálom, vagy jogosan...

Túlreagálom, vagy jogosan sértődtem meg?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó kollégám, akivel tényleg minden munkahelyi dolgot meglehet beszélni, nagyon tisztelem is.

Mostanában viszont meg van őrülve, mindenen morog, ideges, a legkisebb hajszálba is beleköt. Nem szoktunk magánéleti dologról beszélni, tehát nem tudom, otthon van-e valami baja, vagy itt, mindenesetre, csendben vártam, hogy javuljon, de egyre rosszabb vele dolgozni.

De ezt még úgy el is viseltem volna, viszont szabadságolások voltak és mivel nekem nincs 30 napom, mint neki, kértem a főnököm, hogy később mehessek el szabadságra, másik hónapban.

Erre gúnyolódva fogadott, hogy mi az, hogy velem kivételeznek és válogatok a szabadságok között. Magyaráztam, hogy sokkal kevesebb napom van, mint neki, be kell kicsit osztanom.

Nem figyelt, sőt, bepanaszolt, így kivetetnek velem jó pár napot, ami miatt majd nem mehetek el a nyári hajtás után pihenni.

Most két hete alig beszélünk, bár nem akarok se veszekedni, se rosszban lenni vele, de azt se akarom, hogy azt higgye nem zavar a dolog.

Ti nyitnátok felé, megbocsájtanátok? Vagy duzzogjak tovább én is, mint ő?

Nem vagyok haragtartó és kéne vele beszélnem munkában, mert rossz azért így.



#szabadság #munkahely #kolléga #keresztbetenni a másiknak
2022. febr. 9. 11:42
A kérdező szavazást indított:
Engedd el, nyiss felé.
Én nem bocsájtanék meg ilyen könnyen.
14 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Tárgyilagosan mondd el neki mit gondolsz.
2022. febr. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!