Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha olyan jók a bérek Magyarors...

Ha olyan jók a bérek Magyarországon, akkor miért nem találok olyan munkahelyet ami jól fizet?

Figyelt kérdés

Csongrád megye, Makó.

A munkahelyek amiket néztem 200 ezer alatt van a Nettó bér!!

Egyedülálló vagyok.

25/f



2022. febr. 20. 16:52
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
2%
9# sirj, csak lusta vagy dolgozni
2022. febr. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
4%

Én nem vagyok lusta,de ti meg gondolkodni vagytok lusták.

Akkor dolgozni mégis hogyan tudtok? :D

2022. febr. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
96%

"Ha olyan jók a bérek"

Mihez képest? Mi az, hogy jó bér?

Az örökösen keresett kasszás,takarító stb. hez képest jó bér? Vagy mi?

Nyilván keresett szakmában van jó bér... Kivéve a tanár meg az egyenruhás szakok.

2022. febr. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
0%

Én helyben lenyomtam az "alpintechnikás favágót", az a majom 300 ezerért vágott volna ki 3 fenyőfát a szomszédban, miközben az idős nénit azzal riogatta: "Ha nem vágom ki, ez rádől a házára! Vagy a szomszéd kocsijára, és maga börtönbe megy!" Én 150-ért vállaltam, 6 óra alatt megvolt.

Legjobb napom 12 fenyő volt, 10 óra alatt, egy autódaru emelt föléjük (ködben kellett csinálni, nehogy a rendőrség kijöjjön), 1 milliót kerestem aznap tisztán!


Ja, és nem kell elhinni, nézz utána az áraknak, aztán ha veszel egy fűrészgépet 30 ezerért, és nem szédülsz, neki lehet állni.

2022. febr. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
100%

14. Melyik megyében?

Én a láncfűrész imádó klán fővezére vagyok.

Beavatsz a koncepció világba?

2022. febr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 A kérdező kommentje:

Ha valaki dolgozik akárhol ott alap lenne a jó fizetés, és NEM kiszenvedni ha valaki normálisan akar keresni.

Mert itt okostojásnak kell lenni hogy jól éljen valaki. XD

2022. febr. 21. 00:05
 17/52 anonim ***** válasza:
62%

Hát persze,hiszen ennyi erővel az okos is agyhalott,mert az okos nem tartozik bele a top 10-be.

Képezd magad,mintha azzal hegyeket raknál alrébb,hogy tudjon oda épülni az iroda,ahol a főnökasszony tudja az asztal alatt nyalogatni a főnök túrós fszát marketing tanácsadóként havi 10 millióért,és 50 milliós elektromos autóért ajándékba,ha jó munkát végzett 1 év alatt.

2022. febr. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:

Nem írtad le milyen szakmád van. Valószínűleg nem piacképes, úgyhogy lehet másirányba kell képezni magad. Ha pedig nincs semmilyen szaktudádos, akkor tanulni kell.

Érettségivel nagyon kicsi eséllyel lesz jó fizetésed.

2022. febr. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért van mert Magyarországon - 2022-ben - nem a tisztességes, kétkezi munka fizet jól. A legjobb üzlet a szélhámosság, - az emberi hiszékenység meglovagolása!
2022. febr. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
56%
Ez elég egysíkú gondolkodás. Kapitalizmus van, a szaktudást fizetik meg, leginkább azt amiből hiány van.
2022. febr. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!