Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha olyan jók a bérek Magyarors...

Ha olyan jók a bérek Magyarországon, akkor miért nem találok olyan munkahelyet ami jól fizet?

Figyelt kérdés

Csongrád megye, Makó.

A munkahelyek amiket néztem 200 ezer alatt van a Nettó bér!!

Egyedülálló vagyok.

25/f



2022. febr. 20. 16:52
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
100%

#48

Nálunk úgy megy, hogy aki rendesen dolgozik, az mehet a szar helyekre, mert oda senki se akar, aki jó meg rá lehet bízni.

Folyamatosan túlórázz, leszarják, hogy te 8 óra alatt többet csinálsz, mint másik akár 10 óra alatt.

Jó napokat sem kapod meg szabadnak, mert a hét vége fele több a munka, így persze dolgozz, mert kell az ember pláne aki jó.

Prémiumnál is hiába dolgozol keményen, meg régóta, ugyanannyit kapsz, mint aki pár hónapja jött.

Semmivel sem néznek többet el neked, ha kicsit többet pihennél pár perccel ,mert 3 szor annyit dolgoztál, mint jó pár sutyerák... Hát nem.


Szóval van ahol csak kiölik belőled, hogy dolgozz rendesen meg legyen jó hozzáállásod.

És hozzáteszem ez még csak nem is Magyarország.


Jó az a hely, ahol elismerik azt aki keményen dolgozik, de én pl azt tapasztaltam, hogy nem gyakori ez.

Ha meg valahol még is elismernének az azért van, mert annyira szar a hely, hogy már annak is örülnek, ha bemész dolgozni, és nem vagy teljesen debil.

2022. febr. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
100%

"Ha olyan jók a bérek Magyarországon, akkor miért nem találok olyan munkahelyet ami jól fizet?"


Azért mert bőven van emberi erőforrás a cégeknek, van utánpótlás bőven.


Ezért, ha egy cég olyan munkát végeztet amihez nem kell nagyon speciális komoly szaktudás. Akkor vicc fizetésekért vesznek fől embereket és megtehetik, mert utánpótlás van bőven.


Igazán jól keresni munkavállalóként nagy tudással és hiányszakmákban lehet, vagy olyan pozícióban ami fontos a cégnek, de kevés ember képes elvégezni jól.


Ha mindenkit leg egyszerűbb müonkákért nem éhbéreket fizetnének, hol lenne a haszon, hogy lenne felső vezetőnek milliós fizetése, extra juttatása.. ?


Csak a minél nagyobb pénz/profit az anyagi haszonszerzés működteti a cégek szinte egészét.


Ha nem vagy "nagy koponya" és jó kapcsolati rendszered sincs, meg nem egy gazdag családhoz születtél, hogy van pénzed befektetéssel is szépen keresni akkor soha nem fogod szétkeresni magad.

2022. febr. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!