Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire szereted a munkádat,...

Mennyire szereted a munkádat, munkahelyed?

Figyelt kérdés
Mit dolgozol, milyen munkakörben?

2022. márc. 7. 13:06
A kérdező szavazást indított:
Egyszerűen imádom, maga az álommeló, nagyon szeretek itt dolgozni. ❤️💛
Igazából vegyes, semleges, nagyjából fele-fele arányban jó és rossz. 😐😐
Gyűlölöm az egész munkahelyet, legszívesebben bevágnék egy kézigránátot a sok paraszt közé. 😠💣
42 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyikre se tudok itt rákattintani jó érzéssel. Biciklis futárkodom részmunkaidőben, és alapvetően élvezem és szeretem csinálni. Sokszor jobb a kedvem van a munka végére, mint előtte volt. Ennek ellenére nem tervezem 1-2 évnél tovább csinálni, mert azért többet várok el magamtól és a szakmámban szeretnék majd dolgozni, ha megvannak a diplomák.
2022. márc. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Vegyesre szavaztam, eladó vagyok egy nagy ruházati üzletben. Azt szeretem, hogy nincs nagy stressz, maga a meló könnyű, a munkatársak jófejek. Az egész napos állás, a néha betévedő bunkó vásárlók és a hangulatember főnök az, ami negatívum. Fizu se a legjobb, nagy karriert sem lehet építeni, de pár évig elmegy.
2022. márc. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondhatni hogy elmegy
2022. márc. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Élvezem és szeretem, viszont elég megterhelő, lelkileg és szellemileg is. A munkakörülmények és fizetés viszont elég jó, a kollégák segítőkészek, kedvesek. Szóval fele-fele de inkább pozitív.
2022. márc. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
0 rühellem. Egy kis vállalkozásról van szó mindenki kibeszél mindenkit, és sokan azt hiszik, amiért irodában dolgoznak éhbérért már valakik, de hát szerintem ha a szart felrakod a polcra az még szar marad.
2022. márc. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Közszférában dolgozom, munkaügyes vagyok.

Nem tudom szavakkal kifejezni mennyire utálom. A kollégák ott szúrnak hátba ahol csak tudnak. Felsőbb szinteken is állandóan megy a kavarás, fúrás. Folyamatosan megy a másra mutogatás, a felelősség hárítása. Emellett maga a munka is egy rakat sz@r. Dec 31-ben jár le a határozott idejű szerződésem. Már számolom a napokat.

2022. márc. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Kórházban dolgozom, aspergeres ápolóként.

A betegeket imádom, a legtöbbükkel megtalálom a közös hangot elég könnyen, pedig nem egy nehéz eset van (pepecs, körülményes vénasszony, alkoholista aki elitta az agyát, szimuláló beteg aki elhagyta magát, stb).

De a kollégákkal NAGYON nehéz. Mindent megcsinálok ami a dolgom, mégis kinéznek. Ha leülök pihenni akkor miért nyomkodom a telefonom, miért nem foglalom magam el az osztályon (úgy hogy mindent megcsináltam már...). Műszak előtt fél órával bent vagyok ahogy megbeszéltük, de miért nem vagyok bent eggyel előtte, hát hiszen elkávézgatnék velük, meg különben is, ő hétvége éjjel után menne haza...

Megy a rosszindulat, a hibakeresés, ahelyett hogy tapasztalatlanként inkább segítene engem. És nem ám lényeges dolgokban, hanem az "én nem igy szoktam, te se így szokjad" szindróma.

Ha valakinél konkrétan rákérdezek arra, hogy mit csinálok rosszul vagy mit nem csinálok meg, általában nem kapok választ, vagy "hát na, csak nem így kéne" súlyút.

Egy biztos, továbbtanulok és úgy hagyom itt ezt a fertő országot ahogy van, ez az első, de bőven elégséges tapasztalatom volt...

2022. márc. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
amíg van HO addig nekem teljesen jó
2022. márc. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%

A munkámat és a munkatársaimat nagyon szeretem.

A fizikai munkahelyemet viszont gyűlölöm, egy lepukkant sötét lyuk, ezer éves eszközeink vannak, a közös konyha és mosdó hányinger, nincs elég hely, stb.

Amíg volt home office addig álom volt, úgy megvolt a kulturált fizikai környezet és a modern eszközök, úgy 10/10.

2022. márc. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
7es együttérzek veled, egészségügyben dolgozni szar és váltottam is. 23 F ápolo voltam
2022. márc. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!