Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire szereted a munkádat,...

Mennyire szereted a munkádat, munkahelyed?

Figyelt kérdés
Mit dolgozol, milyen munkakörben?

2022. márc. 7. 13:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
táncdal énekes vagyok,a szinpad az életem, imádom a közönségemet!
2022. ápr. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

egyre kevésbé. 5 éve vagyok itt.

fősuli után nehezen találtam munkát, így apám cégénél helyezkedtem el (tervezés). egyedül azt szeretem, h nyugis és általában nem kell bent lennem 8 órát. amolyan mindenes vagyok: hivatalos leveket írok, söprök, néha fordítok, vezetek, mérek stb.


de egyre jobban kijön az, hogy apámmal sosem votl igazán a kapcsolatom, és hogy rühellem a reál dolgokat, vezetést. (sosem voltam férfias, nem mentek ezek a dolgok)

a légkör is egyre idegesítőbb, mert mindenki ideges a stressz miatt, csapkodnak, üvöltöznek, és ezeket már kezdem nagyon unni.

ahogy az állandó káoszt, kiszámíthatatlanságot is. sosem tudom előre, hogy másnap lesz-e egyáltalán dolgom, vagy egész nap vezetnem kell egy másik megyében. szinte mindennap borul minden vmi váratlan email miatt.

a frusztrált túlsúlyos kötekedését, ahogy sokszor még az angolba és beleokoskodik (és általában téved) stb stb.

vmi nyugis helyet szeretnék egyforma napokkal kiszámíthatósággal.

azért vagyok még itt, mert folyamatosan tanulok új dolgokat otthon munka mellett, és biztos akarok abban lenni, hogy találok más munkahelyet. ugyanis nagyon zárkózott vagyok, (nem is hetero), ez régen sok gondot okozott, mert mindenhol elvárták, h cseverészek velük és vigyorogjak.

2022. ápr. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!