Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érdemes most munkahelyet váltani?

Érdemes most munkahelyet váltani?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy úgy fest egy nagyobb gazdasági válság küszöbén vagyunk.És minél tovább tart a háború, esetleg elfajul, annál durvább jövőre számíthatunk.

Nagyon nem érzem jól magam a jelenlegi munkahelyen.Valószínű most még azért találnék munkát...csak ha később rosszabbodik a helyzet, akkor valószínű az "újakat" küldik el először.Persze ha rendeződik a helyzet, és újra beindul a termelés akkor megint sok lesz a munkalehetőség.

Nagyon szeretnék már váltani, de most egy kis fék van a jelenlegi helyzet miatt bennem.Van azért tartalékom...de ez is olyan hogy ki tudja milyen világ jön.Gyűjtögeti az ember a pénzét, aztán simán benne van a pakliban hogy semmit nem fog érni, vagy egyszerűen elveszik és semmissé válik.



2022. márc. 12. 17:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Váltani mindig érdemes, ha nem érzed jól magad.
2022. márc. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen ez most egy ilyen helyzet.Mennyire versenyképes a tudásod?
2022. márc. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem javaslom hogy mostanában ugrálj. Egyik barátom járt úgy hogy egy jobb ajánlat miatt felmondott az addigi munkahelyén, majd az új hrlyen a próbaidő utolsó napján elküldték. A régi munkahelyére nem tudott visszamenni a megszorítások miatt, hónapig pedig hiába adta be az önéletrajzát rengeteg helyre, alig kapott visszajelzést - ahonnan kapott, ott is sokkal kevesebbért akarták felvenni. Végül elment egy sokkal rosszabb munkahelyre dolgozni, mint ahonnan elindult, pedig neki nagyon piacképes szakmája van, jó is benne. Szóval, lehet te is találsz jobb munkahelyet, de lehet hogy nem, ha pedig találsz, mi a garancia hogy küldenek el a próbaidő utolsó napján? Én most nem kockáztatnék, de ezt neked kell érezned.
2022. márc. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen alapon akkor soha ne váltson az ember utolsó.. Semmiről sincs garancia manapság. Megertem ettől függetlenül a kérdezőt.
2022. márc. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Jav. Semmire
2022. márc. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó előtti vok ez engem is foglalkoztat, de az ember meddig várjon? Van ami nem jön vissza, a kor is akadalyozhat, mindig lesz vmi ami miatt nem mer váltani az ember.. Szerintem azt érdemes felmérni hogy a nem erzem jól magam mit takar, mennyire valós es tartós érzés, változik ha vált, mivel nem elégedett, stb.. At kell rágni.
2022. márc. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Erre nincs egyetemleges jó válasz.

Kellenének olyan infók, mint nemed, korod, végezettséged, tapasztalatod, nyelvtudásod, lakóhelyed, költözési hajlandóságod, meg még pár dolog

2022. márc. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

16 év szakmai tapasztalat van mögöttem.A fémmegmunkálás terén dolgozom.2 munkahelyem volt eddig, mindegyik helyen 8 évet töltöttem.

Győr-Moson-Sopron megyében élek.És mindenképpen csak megyén belül tudom elképzelni a váltást.

2022. márc. 12. 20:03
 9/15 anonim ***** válasza:

És mi az a tapasztalat?

Betanított gépkezelő, vagy minősített heggesztő? Ahogy írtam, nagyon nem mindegy


#7

2022. márc. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Cnc esztergályosként dolgoztam egyedi gyártásban végig.
2022. márc. 12. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!